Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig minden rendben volt,...

Eddig minden rendben volt, nem értem, mi változhatott meg?

Figyelt kérdés

5 hónapos babám eddig jól elvolt egyedül is, eljátszogatott a csörgőivel, rágókájával akár fél órákat is. Nem szoktattam rá, hogy folyton rajtam lógjon, viszont bármikor ha igényelte, felvettem és nagyon sokat foglalkozok alapból vele. Most viszont kihúzom a lábam egy percre a dolgaim után, már kiabál, nyugtalan, nyöszörög, sír. Egy hete van ez az állapot. Ráfogtam már a frontra, a sétamegvonásra (járvány miatt nem rójuk már a várost), és a bolond időjárásra. Egyébként nem fogzik, nem fáj a hasa, értelmileg és mozgásilag is fejlődik rendesen ahogyan kell. De őszintén pontosan fogalmam sincs, hogy mi baja van. Jól alszik éjjel, jókat eszik, és ha vele foglalkozom, csak akkor jókedvű és érdeklődő.

Szóval miért van az, hogy szórakoztatni kell ha ébren van, különben nyűgös lesz?

Van sok szép játéka, de úgy érzem, hogy csak mi, emberek érdekeljük most már.

Akinek ilyen (volt) a babája, tudnátok ötleteket adni?

Köszönöm! :)


2020. márc. 23. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Unatkozó félévesek" Jó kis cikk, érdemes rákeresni. Nekem sokat segített, amikor ebben a helyzetben voltam és semmi nem volt jó a babámnak. Kb. 5-6 hónaposan kezdte a nyűglődést és a kúszás beindulásáig nem is hagyta abba. Folyton szórakoztatni kellett. Bezzeg most le se *** a fejem egész nap, úgy elvan. (17 hónapos)

Szóval elmúlik ez az időszak is, bármilyen hihetetlen is ekkor.

2020. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is most múlt el, kB 1 hete kúszik, így eléri a játékait, amit kinéz, ez lefoglalja. (7 hós)


Most ez egy ilyen időszak, ha majd megindult akkor jobban el lesz az újdonság miatt.

Akkor még azt kell figyelni, hogy miben ügyködik :D

Nálunk felhajtotta a szőnyeget és rágta pl...

2020. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!