Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mértek már valakinek nagyon...

Mértek már valakinek nagyon nagy babát a 30. héten? Engedték természetesen megszületni? Minden rendben a babával?

Figyelt kérdés
A orvos azt mondta nem igazán látott még ekkora uh méreteket 30 hetesen (Bpd:9,2 Ac:30 Fl:6,5 Ofd:9,8) biztos nincs elszámolva a terhesség. Azt mondta valószínű a császármetszés. Kivizsgáltak semmi betegség nincs a baba is jó van. Volt valakinek hasonló, mekkora lett végül a baba? Egészséges volt?Hogy született? Kicsit rám ijesztettek, mert 33 héttől nst-re kell járnom nem akarom, hogy gond legyen.Köszönöm

2019. aug. 29. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elmertek? En kernek masodvelemenyt. A 92 tenyleg nem keves [link]
2019. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tuti, hogy jó , be is fektettek 4 napra a kórházba ezért azonnal , és mindenki gondolkodóba esett (a szonográfus, nődokik, főorvos) , hogy lehet ilyen, mert eddig nem volt nagyobb az átlagnál egyik Ultrahangon se és először cukorproblémára gyanakodtak , azután fertőzésre , de mindenem jó így haza engdtek és 2 hét múlva újra Uh -Nst minden.
2019. aug. 29. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És a ti méreteitek? Mert ilyenkor már a genetika is szerepet játszhat jócskán. Engem pl folyamat azzal csesztettek, hogy pici a gyerek. Aztán a harmadik orvos mondta, hogy álljon le mindenki, két 160 centis embernek nem lesz égimeszelő gyereke.
2019. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál a kezdetektől nagyobb volt minden szám, az orvosom azt mondta, hogy előtte vsló hónapban már számíthatok a kicsi érkezésére. A szokásosnál 2 héttel hamarabb kezdtem NST-re járni. A kisfiam nem jött hamarabb, a 42. hétben szültem meg természetes úton 4250 grammal és 56 cm-rel. Teljesen egészséges, élettel teli, örökmozgó, mindent mindenkinél jobban tudok három éves :D

Útban a kistesó, hasonló méretekkel. Az orvos megint azt mondta, hogy jó nagy babára számíthatok.

2019. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Igaza van a 3. válaszolónak, nekünk is mindig azt mondja az orvos, hogy nem meglepő a dolog. A férjem 198 cm 125 kg, én 172 cm és életem nagy részében 58 kg :)

2019. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férjem 162 cm én 165 cm , van már egy kisfiúnk 50 cm-el született 41 hétre , de vele meg azzal küldenek folyton mindenhova , hogy pici( 19 hónapos 78 cm) .persze minden rendben vele , úgyhoy már kezdenek leállni. Na így még jobban nem érti senki xD
2019. aug. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!