Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendben van az emésztése? Nem...

Rendben van az emésztése? Nem túl gyors?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem tudom hogy egyáltalán van-e olyan hogy túl gyors emésztés. De azt vettem észre, hoy mióta beállt nálunk a hozzátáplálás (5 hónaposan kezdtük, 6 hónapban váltottam ki a masodik étkezést, pár hete a harmadikat)azóta a kisfiam napi 2-3x kakil. Tehát kb 1,5-2 hónapja 2 kakis pelus az általános. Ebből egyszer keményebb (bogyósat) egyezer pedig normál állagút.

Kérem a “trollok” ne írjanak!

Azert furcsallom, mert gondolom 1 székletnek kellene lennie, amitől független mindenki lehet más, de nekem soknak tűnik az átlag kettő.

Pedig jól eszik és jól is hízik.

8,5 hónapos.

3490g volt születésénél, most pedig 9230g.

5x eszik (összesen 400-450ml tápszert, 180-200g gyümölcsöt, 180-200g főzeléket, 150g tejpépet, naponta 2-3 babakekszet és olyan 80-100ml vizet)


2019. okt. 22. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki határozza meh mennInek kell lenni?


Nekem egészan felnőtt koromig napi 3-4 volt.



Lányomnak 16 hónapos napi 4 van minimum


Férjemnek 2

2019. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátáplálás óta az én babámnak is napi 2-3x van széklete. Nem gond,ne aggódj.

Előtte 2 naponta volt.

2019. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wow! Köszi!!! Igen nyilvan ez alkat kérdése is. Az enyém sokat szenvedett előtte, a tápszertől 4-5 vagy akár csak 6 naponta volt neki. De azt mondták nem gond, viszont szegény állandoan szenvedett. Azóta nincs ilyen gond viszont. Csak régóta foglalkoztat már hogy vajon a napi 2 esetenként 3 széklet nem gond-e. Hozzáteszem sosem hasmenéses neki. De akkor okés. Vedőnőnek azért megemlítem, de ha mas baba is van így akkor gondolom ez természetes.
2019. okt. 23. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Az enyém is tápszeres. Én említettem védőnőnek. Nekem azt mondta,normális.

Különben meg azóta sokkal kiegyensúlyozottabb baba. Gondolom,neki is jobb így,mint mikot kínlódott a kakilással. Volt,hogy szélcsöveztem.

Ő amúgy 6 hónapos és 1 hetes.


De azért megemlítheted te is a védőnődnek,kíváncsi vagyok,ő mit mond.

2019. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtad! Nálunk ugyanez.. nagyon kinlódott korábban, én is szélcsöveztem és még úgy sem tudott kakilni. Annyira kemény és sűrű volt neki a tápszertől. Mióta kap mást azóta sokkal jobb. És ami a legérdekesebb hogy simán jönnek ki a szelek is, amit azelőtt nem is hallottam csak ha szélcsöveztem szegényt.

Szóval ez igy lényegesen jobb minden szempontból csak aztán meg mindig elkezdek valamin agyalni (amin nyilván nem kellene). :)

Köszönöm a válaszaidat!

2019. okt. 23. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!