Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek Top Rider autósülést?...

Vennétek Top Rider autósülést? Azért olcsó, mert nem olyan biztonságos?

Figyelt kérdés

Mi nagyon keveset autózunk, azt is főleg csak városon belül, 50-60ezer forintot sajnálok kiadni egy ülésért csak a neve miatt, ha ugyanolyan jó ez is. Vagy ez rosszabb minőség és nem is véd annyira?

[link]


2010. júl. 26. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk ilyen van. Nem is lenne drágábbra pénzünk. Sokan mondják, hogy a gyerek biztonsága mindennél többet ér, ezért megveszik a drágábbakat. Nekem is mindennél többet ér, de ha egyszer TÖBBET nem tudunk kiadni érte, akkor azt hiszem, mindent megtettünk érte. Banki kölcsönt azért nem veszek fel. Ja, és szerintem teljesen jó.
2010. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez van,heti kb.1-szer használjuk max.1 órát,a többi ugyanaz mint az előttem szólóé.ennyire futotta,kisfiam nagyon szereti nagyon kényelmes neki.
2010. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vedd meg nyugodtan. A babaüléseknél nagyon szigorúak a biztonsági előírások, és ha ezt árusítják, akkor minden követelménynek 100 %-ig megfelel. Ha olcsóbb, mint a többi, esetleg kényelem, kezelhetőség és extra funkciókban lehet gyengébb (de az se biztos), mint a drágább fajták. Amúgy mennyibe kerül? Mert nekem is kell vennem lassan egyet.
2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Az utolsó írta, hogy kényelem "hiányos", vagy esetleg kevesebbet "tud". A miénknek állítható a dőlésszöge is, ami szerintem sok drágább fajtánál nincs így. Az ára 20-25000ft között mozog.

2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még gondolkodom rajta, de én is úgy érzem, hogy ha nem lenne elég biztonságos, nem kerülhetne forgalomba. Igen,az ára 20-25 ezer forint körül van.
2010. júl. 27. 08:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, utánanéztem, és a top rider üléseket a chicco gyártja, megvették. A chicco-t meg gondolom nem kell bemutatni, miután egyszer nagyon lehúzták az autósüléseit az osztrák és német törésteszteken, azóta megemelte a biztonsági elvárásokat, így már 3 csillagot kapnak az ülései. Az meg tökéletesen jó.

Úgyhogy én is azt vettem, most akciós, a 9-25 kg-ig jó, dönthető ülés 18500Ft. Tökéletesen megfelelő:)

2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lemaradt a link:)

[link]

2010. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is pont a Bippánál vettük, 19.900 volt, plüssös huzatú Top Rider. Még az én kisfiam is bealudt már benne többször, pedig ő autóban nem tudott aludni! De ezt nagyon szereti, láthatóan jól érzi magát benne.
2010. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi is a Bippánál vettük, de Giraffe Clubot, ami majdnem pontosan olyan, mint a Top Rider, csak akkor éppen ebből volt lányosabb szín :) 21.500 volt.

Szerintem is vedd meg, engedély nélkül nem árusíthatják, az EU szabvány pedig a töréstesztet is előírja, csak ezzel sokan nincsenek tisztában.

Ha jól emlékszem 50km/h-ás frontális ütközést néznek.

2010. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 poci-maci ***** válasza:

szia szerintem is megveheted

nekünk ilyen van

[link]

de ennek van 9-25kg változata is

2010. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!