Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon FONTOS! Fél éves...

Nagyon FONTOS! Fél éves babám, belekóstolt a Fenistilbe! Mennyire lehet veszélyes rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy pillanatra elfordultam és már a szájába volt a fenistil gél nyomni nem hiszem hogy tudott belőle max megnyalta a száján nem éreztem az ujjammal hogy olyan lenne.. mennyire veszélyes? Persze orvost ilyenkor nem erek el.. annyit olyat hallottam hogy ő ne foglalkozz vele sok mindent meg fog meg .. van okom az aggodalomra? Köszönöm a valaszokat

2020. márc. 27. 20:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
Tudom első gyerek csöpség de akkor sem teszünk olyan cuccost a gyerek kezének közelébe ami káros anyagot tartalmazhat sose felejts általános iskolai kémia órákon szerintem te nem voltál bent
2020. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Klorid vegyületek oldódnak vízben zsírral sóval ami hidrogén klorid is lehet de minden anyán ott van a felelőség nem teszek a gyerek kezének közelébe semmi olyan játékot cuccot ami veszélyes akkor veszem meg ha a gyerekre nincs ártalommal tudod mennyi ilyenből van haláleset de nem ijesztegetni akarlak hívd fel a dokit ! Ha nem hányot akkor valószínűleg nincs vagy nem sír!
2020. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%
Mert mondjuk a fenistil eléggé hányingerkeltő ha lenyelik!
2020. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Csak szinte semmi orvos nem veszi fel a telefont.. írtam a doktornonek hátha arra válaszol .. 2oraja történt kb vagy tobb azóta már alszik nem volt semmi szokatlan viselkedése .. tudom hogy nem szabad elé tenni de ne mondjatok hogy ti semmiben nem hibaztatok.. köszönöm a válaszokat

Nem magyarázkodni akarok erre nincs mentség ..

2020. márc. 27. 21:37
 15/28 anonim ***** válasza:
9%
Hívd fel a dokid vagy ha van ismerősöd Facebookon aki doki írj rá!
2020. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nincs gyerekem de mégis van egy unókahúgom akire néha oda kell figyelnem!
2020. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
7%
Főleg mi lesz ha majd játszik azért a sampont el kell neki ám magyarázni!
2020. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15%
Ha önállóan fürdik meg ilyenek! Na mindegy gyerekorvos sürgős Facebook megosztás nem tudok mit mondani hogy tényleg megnyugodj de sajnálom a csöppséget ha tényleg
2020. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
7%
Mindegy imádkozok értetek! Hogy nem nyelt be belőle!
2020. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
HÍVD FEL AZ ÜGYELETET!
2020. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!