Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon FONTOS! Fél éves...

Nagyon FONTOS! Fél éves babám, belekóstolt a Fenistilbe! Mennyire lehet veszélyes rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy pillanatra elfordultam és már a szájába volt a fenistil gél nyomni nem hiszem hogy tudott belőle max megnyalta a száján nem éreztem az ujjammal hogy olyan lenne.. mennyire veszélyes? Persze orvost ilyenkor nem erek el.. annyit olyat hallottam hogy ő ne foglalkozz vele sok mindent meg fog meg .. van okom az aggodalomra? Köszönöm a valaszokat

2020. márc. 27. 20:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%

Erzsébet Kórház toxikológiáját vagy az ügyeletes gyerekkórházat hívd fel.

Szerintem nem lesz semmi baja, nekem eszembe se jutott volna aggódni, ha nem is nyomott ki belőle.

2020. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha megvan a betegtajekoztato olvasd el melyik szám hívható kérdés esetén. :)


Szerintem nem lesz baja,adj neki sok folyadékot.

2020. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek

Azóta evett ivott most alszik én meg figyelem minden mozdulatát :)

2020. márc. 27. 22:26
 24/28 anonim ***** válasza:
91%

Figyeld, ha semmi sem változik nem lesz gond. De az már kiderült volna. Túlreagálod. Az eddigi válaszolók miatt pedig nehogy rosszul érezd magad!

Az én lányom 8 hónaposan megrágott egy cigicsikket, akkor ott azt hittem össze esek, utáltam magam pedig tényleg csak annyira fordítottam el a fejem még odaadtam a mellettem lévő cumisüveget.

DE! Nem az én gyerekem az egyetlen. Volt egy kérdés nemrégiben hogy kinek mit evett meg a gyereke, volt ott minden :) Ez a gyerekneveléshez tartozik.

2020. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%
Elsö válaszoló ha nem vagy otthon a témaban, akkor ne riogasd a kérdezöt. A benzalkonium chlorid, ami miatt aggódsz, konkrétan egy antiszeptikum es többek közt a Dorithricin szopogatós toroktabletta egyik összetevöje is, amit ugye belsöleg alkalmaznak, tehát nem hiszem, hogy maradandó kãrosodást okozna. Föleg nem egy nyalásnyi mennyiségben. A többi összetevönek nem néztem utana, de erösen kétlem, hogy ekkora mennyiségtôl barmi baja lenne.
2020. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

30%-os még egy apróság.... ha a klór vegyületekböl vizzel érintkezve olyan könnyen keletkezik hidrogén - klorid,akkor hogyan tudjuk a konyhasót (nátrium-klorid) ilyen biztonsagosan használni? Meg ugye az óceánokban is van belöle jócskán, és persze a sejtjeinkben is... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kémia bonyolultabb annál, mint képzeled, és nem keletkezik hidrogén-klorid bármilyen klór vegyülerböl ha vízzel érintkezik.... De ez off....


Kérdezö, ilyesmi bárkivel elöfordul, egy pici gyerekkel néha kalandos az élet, de kérlek ne érezd magad rossz anyának emiatt :-)

2020. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, ez a 24%-os komolyan 3 oldalnyi választ írogatott össze?!:D Atttyám, ennyire ráérni...
2020. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Nem lett semmi baj végül

A lelkem melyen tudtam én hogy tulreagalom.. de nem baj ebből is tanultam ☺️

2020. márc. 28. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!