Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon FONTOS! Fél éves...

Nagyon FONTOS! Fél éves babám, belekóstolt a Fenistilbe! Mennyire lehet veszélyes rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy pillanatra elfordultam és már a szájába volt a fenistil gél nyomni nem hiszem hogy tudott belőle max megnyalta a száján nem éreztem az ujjammal hogy olyan lenne.. mennyire veszélyes? Persze orvost ilyenkor nem erek el.. annyit olyat hallottam hogy ő ne foglalkozz vele sok mindent meg fog meg .. van okom az aggodalomra? Köszönöm a valaszokat

2020. márc. 27. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Tulajdonképpen ez a kenőcs bezalkónium kloridot tartalmaz olvass utána nem tudom milyen hatásokkal lehet;de aggódok érte mert nekik fél teáskanálnyival a klóros anyagok eléggé maradandó károsodást okoznak ha szervezeten belül vannak mint anyag!
2020. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Emellett van a proilén-glikol amit rágógumi összetevője is de benzalkónium kloridtól érzed a fenistil szagát és ez Ennyi idős szervezetre nézve ami fejlődőben van káros hatással lehet a szevezetben ha benyelte esetleg a csecsemő kihánya jobbik esetben de ha a klór elkezd oldódni már pedig vízben oldódik ugyebár hát nem akarok kárörvendő lenni! De nagyon sajnálom azt az apróságot ha benyelt belőle! Ami klóros vegyület nem játék hidd el!
2020. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%
De klóra nem tudom mit kénne inni ha tényleg benyelt belőle
2020. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez kb másfél órája történt már .. Ha eddig nem volt semmi baj hal istennek nem is nagyon lesz ugye ? Mégis csak betelefonalok a kórházba az a biztos ..tudom hogy rég meg kellett volna tennem de mindenki nyugtatott hogy túl parazom minden kicsi megkóstolja a kenőcs őket is :(
2020. márc. 27. 21:15
 5/28 anonim ***** válasza:
6%
Szájszag minta erős fenistinil szag volt?
2020. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De tényleg maximum lenyalta .. ami tényleg nagyon kevés lehetett mert pont előtte húztam le róla a krémet a tubusrol.. grimaszolni nem láttam hogy “fúj milyen íze van ennek” pedig szokott minden új dolgokra
2020. márc. 27. 21:16
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem éreztem a száján semmit meg kimosták utánna textil pelussal tiszta vizzel
2020. márc. 27. 21:17
 8/28 anonim ***** válasza:
5%
Na de jó ez olyan fél hogy lenyelhette egészben is mert egy darabot kinyomhatott mindet c vitamin Elvileg oldja aszkorbinsav megakadályozza
2020. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8%
Tudod arra gondolok hogy ha a pelenkazod hozzá nyúl a fenistilhez akár kis darabkát is de mutter szerint a fenistil nem tapad lehet hogy nincs gond vagyis bízok benne
2020. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4%
Akkor van gond ha tényleg benyelt és nem ürül ki mert akkor tényleg oldódnak a cuccok a kenőcsöket sose a keze közelébe tedd
2020. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!