Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvoshoz ilyenkor hogy...

Gyerekorvoshoz ilyenkor hogy lehet bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Most még csak 23+4 hetes várandós vagyok, júliusra várjuk a babát, szóval még ki tudja, mi lesz addig, de azért elgondolkodtam, hogy a gyerekorvoshoz így, ilyen körülmények között, amikor még beteg gyerekeket se nagyon ajánlott vinni hozzájuk, mégis hogy jelentkezzek be? Mármint gondolom a szülés előtt érdemes jelentkezni nála, hogy mi a helyzet, főleg, hogy én nem a kerületemhez tartozó gyerekorvoshoz szeretném vinni a lányom, hanem a lakhelyünkhöz közelebbi orvosi rendelőbe.


Ilyen időszakban ezt vajon hogyan lehet intézni?


2020. márc. 29. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván telefonon.
2020. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után jelentkeztem át a jelenlegi háziorvosomhoz, aki egyben a gyerekorvos is nálunk. Úgyhogy egyáltalán nem kell sehová sem bejelentkezned, ráérsz szülés után is.
2020. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerinted most bármelyik orvos vállal körzeten kívülit? Még azt sem akarják ellátni, akit kötelező lenne.
2020. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Telefon felelmel, kiválasztott orvos felhiv:

-Jonapot kívánok, Nyiffnyaff Rokusne vagyok.Jelenleg 24 hetes terhes vagyok es erdeklodni szeretnek, hogy van e lehetőség önökhöz bejelentkezni. Amennyiben lehetséges, mi ennek a menete most a járvány ideje alatt?

2020. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!