Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sterilizátort érdemes venni?...

Sterilizátort érdemes venni? Gyakran használjátok? A baba hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

szia! Szerintem felesleges. Kisedényben 10 perc alatt ki tudod főzni a cuccokat.

Én a sterilizátort a pelenkatartó vödörrel és egyéb nyalánkságokkal egy kategóriába sorolom. De jól néz ki, hogy van, de különben csak egy plussz cucc, hiszen nélküle is tökéletesen el lehet boldogulni.

2010. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van. A párom nagyon lelkesen vett egy gőzsterilizálót, amikor még terhes voltam. De én azóta használom. MOst 8 hónapos a kisfiam, de sokkal egyszerűbb mindent bedobálni, ráönteni egy kis vizet, bekapcsolni, és ha szükséges, bármikor kivenni a cuccot, mint főzögetni minden etetés előtt. De ez csak az én véleményem. Üdv, és szép napot!
2010. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én napi szinten használom. Csak beledobálom a cuccokat és beindítom és 10 perc alatt megvan minden. Nem kell vizet forralgatni, stb, azt az időt is a babával tudod tölteni. Én 6 hós koráig sterilizálok. És már vannak olcsón is. Az egyik olyan dolog, amire azt mondom, hogy nagyon jó befektetés volt.
2010. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem vettem, kifőzni ugyanannyi, mint a sterilizálóba bele dobni a cuccokat. Egyébként a lányomnak 7 hónapos koráig főztem ki a dolgokat.
2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En feleslegesnek tartottam, mert szoptatni akartam kizarolag.

Nem jott ossze es tapszert eszzik azota is alanyom.Megvaltas volt amikor vettunk sterilizalot.

2010. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vettem és nem bántam meg! Sokkal egyszerűbb nekem a mellszívót ezzel sterilizálni minden etetés után.

A pelenkatartó vödör, szerintem is felesleges. :-))

2010. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mikrós sterilizáló, nagyon hasznos és jó dolognak tartom.5 perc és kész nem kell vacakolni vele.

Amúgy szagmentes pelenkatárolónk is volt és azt is hasznosnak tartottam, persze csak az első pár hónapban,mert a nagyobb mennyisésű pisit elnyelt pelusnak a szagát már nem tartotta bennt.

2010. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsíti a dolgokat, tehát ha van rá keret, akkor érdemes, de nem létfontosságú akkor, ha máshová is kell a pénz, mert tényleg nagyon egyszerűen megoldható a kifőzés is. Nekem nem volt, de nem éreztem hiányát, a barátnőmnek van, de látom, hogy azért ettől nem lett sokkal könnyebb az élete.
2010. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül? és milyet vegyek? mikrósat?
2010. júl. 26. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi gőzsterilizálót vettünk, mivel a mikrohullámúval egy picit szkeptikus vagyok, bár mi is napi szinten használjuk a mikrót, valahogy a babacuccokkal óvatosabb vagyok.
2010. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!