Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért repülőzik?

Miért repülőzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassan 7 hónapos lesz a lányom, de még mindig nagyon sokat repülőzik hason.

Kúszni már kúszott párszor picit a játékért, hasrol hátra párszor már atfordult, hátról hasra folyamatosan fordul.

Ez gond? Szépen kitudja nyomni magát, s tartani.

Devenyes nem látta.


2020. ápr. 2. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

A mienk is repulozott. Igen ez “baj”

Devenyes KELL minel elobb mert hetekre-honapokra be vannak foglalva.

2020. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert jó buli. Erősíti a hátizmokat is.

Téged miért zavar?

A repülőzés nem káros, nem is kóros.

Bizonyos esetekben lehet izomtónus zavar tünete, de nálatok nem annak tűnik, hisz nem kínjában csinálja, nem azért mert nem bírja pl kitolni magát.

2020. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha 10-11 honapos korára elhagyja.
2020. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: szerintem nem Kell egy Devenyes, én úgy gondolom picit túl van ez "hájpolva" mindig mindenért Dévényes, ha nincs baja a gyereknek akkor is pár alkalom azért KELL.


Második, harmadik. Köszöntöm :)

2020. ápr. 2. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

A kisebbem egészen 9 hós koráig csinálta akarattal. Mikor elkezdett mászni, teljesen elhagyta. Erősíti az izmait.

A védőnő külön kérdezte is olyan 7-8 hós volt, hogy ugye repülőzik? Mondtam, igen. Orvos is látta, nem mondott rá semmi olyat, hogy baj lett volna. 14hós és már szalad.

2020. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod. Csak jobb felni mint megijedni. Ha nem latja idoben Devenyes akkor sokkal tobb kuszkodes var.
2020. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 hós koràig repülőzött a lányom. Nekem se orvos se védőnő nem mondta hogy baj lenne. Egyik napról masikra elhagyta. 1 hónap mulva mar onállóan ment.

2 éves

2020. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os hagyd már a paráztatást. A kisebb fiam sem küszködött, jár, szalad, labdát rúg, sőt szavai is vannak. 14 hós, sokat repülőzős.

Manapság lett nagy para a repülőzés, persze, néhány esetben gond, mikor nem akaratlagos, utalhat izommerevségre, persze lássa orvos, ha a Kérdező aggodik, de feleslegesen generálod a feszkót, hogy ráparaztatsz bizonytalanabbakat.

2020. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"utalhat izommerevségre,"


Vagy épp az ellenkezőjére, hipotón izomzatra, nagyobbiknál az volt. De ő nem is tudta kinyomni magát. A repülőzést ahelyett csinálta, nem mellette.

A kicsi is repülőzött, de nála egyértelműen csak erősítés volt, nem tünet.

2-es válaszoló voltam.

2020. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!