Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babát érdemes...

Mennyi idős babát érdemes elvinni játszóházba? Egyáltalán szükség van rá, vagy ez is egy új divathóbort?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 évest, a kisebbet még nem igazán érdekli. Véleményem szerint csak hóbort és felesleges pénzkidobás, de ki hogy van vele. Én jobbnak tartom a játszóteret, ott nincs korlátozva, szabadban van és még fizetni sem kell érte, kedvére játszhat.
2011. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azoknak jó, akik nem sokat találkoznak más gyerekekkel, nincs bölcsi vagy ovi, esetleg olyan játszótér, ahol több gyerkőc együtt tud játszani. Szóval azoknak a piciknek tökéletes, akik más helyen nem tudnak találkozni a kortársaikkal.
2011. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó idő esetén természetesen játszótér és friss levegő!!! De rossz időben,esőben,hidegben mentek majd játszóházba?

(Én anélkül is felnőttem...)

2011. aug. 7. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már voltunk három lurkóval három anyukával, pont amikor rossz idő volt. :) Tetszett nekik, élvezték, új játékokat láttak, de nem mondanám, hogy rendszeresen járnék, tényleg jobb a játszótér. (második voltam)
2011. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell ebből dilemmát csinálni. Aki akarja, viszi, aki nem az nem. Pont ez lett divat mostanában, elemezni meg agyalni mindenen, ahelyett hogy "ha tetszik a dolog csinálom, ha nem akkor nem"


A játszóház könyörgöm nem hóbort, hanem a sok program lehetőség közül egy, amit sok gyerek nagyon élvez. Van amelyik a homokozást nem szereti, hanem a sok színes labda között "lubickol", van amelyik meg pont fordítva. Egyik imádja a hintát, másik bele sem menne, stb. Nem kell elemezni mindent, ha akarod viszed a gyereket, ha tetszik neki akkor viszed megint.

Ez ennyire egyszerű :)

2011. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a változatosság kedvéért vittük el, bár eléggé lepukkant játékkok voltak, ami elemes, nyomkodós volt, szinte egy sem működött már. De élvezettel nézett szét, újdonság volt neki és a nagyobb gyereket is nézte, hogy azok mit és hogy csinálnak. A játszón el van magával, jön-megy és hintázni szeret, ott nem is foglalkozik a többi gyerekkel.
2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én fiam imádja, 6 hónapos korától járunk (akkor már nagyon gyorsan mászott...)

télen játszóház, ősszel játszóbölcsi, nyáron játszótér.

már nagy, alig várja, hogy megint menjünk :)

2011. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem új hóbort azért, a most kamaszlányomat az állatkerti játszóházba hordtam 10-12 éve, imádta. A játszótereket is, de a játszóház más élmény volt. Már akkor is drága volt, legalábbis nekem, aki egyetemista voltam, nem jártunk túl sűrűn. De érdemes kipróbálni, mit szól hozzá. Szerintem is kb. 2 éves kortól van értelme.
2011. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!