Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen felallas?

Ez milyen felallas?

Figyelt kérdés
Pipiskedve allt fel, vegig labujjhegyen volt, amugy nem maszik es nem is ul meg. Hat nem tudom nem gond ez?

2020. ápr. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adott szàmára a szabad mozgás? Nincs járókában vagy kiságyban ébren? Nincs bébikompotok?
2020. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, adott. Bebikompba sose tennem, alvason kivul nincs az agyban. Jon megy egsz nap a nappaliban mg a konyhaban
2020. ápr. 5. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm nem tudom, mi lehet akkor az oka. Hol àllt akkor fel?
2020. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez van. Négykézláb kiteszi a popsiját, de még úgy igazán nem ül. Mászni is csak ilyen 2-3 mozdulatnyit. De talált egy helyet, ahol fel tudja húzni magát és felállt. Ugyan úgy pipiskedik ő is. Szabad a mozgása. Én arra gondoltam várok egy kicsit és ha nem hagyja el, akkor hívom a védőnőt
2020. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mászás fontos lépés a mozgásfejlődésben, nem szabad, hogy kimaradjon, mivel ez egy nagymozgás. Tedd olyan helyre, ahol nincs kapaszkodó, hátha ez motiválja a mászáara, nézz videót a neten, vannak nagyon jó tornamozdulatsorok, amik ösztönzik a mászásra.

Nem ijesztgetlek, nem azért írtam.

2020. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!