Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislànyom kétéves elmúlt, de...

Kislànyom kétéves elmúlt, de nagyon rossz evő. Alig eszik valamit, és persze nem is hízik. Arra gondoltam kipróbálom a Béres cseppet étvágy javításra. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A béres nem mindenkinek csinál étvágyat van akinek igen van akinek nem. Persze ki lehet próbálni ártani nem árt de szerintem valami étrend kiegészítő rágó tabletta talán alkalmasabb lehet.
2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Az en 7 honapos kislanyomnak bevalt, 2 hete kapja a Beres Csepp Extrat, mi eredetileg immunerositesre vettuk a virusos idoszak miatt, de par napja hatarozottan jo etvagya van, ami eddig nem volt rola elmondhato, igy csak ehhez tudom kotni. :)
2020. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
2020. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Mi is apetistert használunk. Hivatalosan csak 3 éves kortól adható, de nekünk a gyerek orvos azt mondta nyugodtan adjuk neki, mert csak gyógynövények vannak benne (2 éves)


Nekünk használt, határozottan jobb az étvágya

2020. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
A 2 éves kisfiam beteg volt decemberben, utána nehezen jött meg az étvágya. Gondoltam megér egy próbát a Béres csepp. Megkérdeztem a háziorvosunkat,hogy adhatom-e, azt mondta, nyugodtan. Így vettem neki és visszaállt az étvágya:) Amúgy ő alapjában mindenevő, nem válogatós, csak a betegség gyengítette le.
2020. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Rokonom fia hasonló, és ő ilyen receptre felíratható italt iszik, amit egyébként a rákosok isznak akinek ugye nincs étvágyuk, de kellene a tápanyag a szervezetüknek.

Nutricia - Nutridrink a neve

2020. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mekkora a lányod? Cm, kg?

Csak hogy kizárjuk, hogy eltúlzod-e. A múltkor is egy olyan anyuka vekengett itt, akinek 85 centihez 12 kg volt a gyereke, ami teljesen normális.


Utolsó, a gyerekeknek valónak NutriniDrink a neve és nem ajánlom. Étvágyat nem csinál, hanem konkrétan eltelíti a gyereket, mást nem bír enni. Annak való, aki beteg.

2020. ápr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok hogy írtatok. Hogyan adagoltàtok a Béres cseppet (mármint mennyit) és mibe a legjobb beletenni? Reggel és este tejet/kakaót iszik abba tenném bele.
2020. ápr. 7. 08:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként kivétel nélkül mindenkit felpontoztam! Számomra minden válasz hasznos volt.
2020. ápr. 7. 08:26
 10/16 anonim ***** válasza:
A fiamnak is adom, ugyanezen célból mióta elérte a 10 kilót. Neki nem csinál plusz étvágyat, de idén télen lényegesen kevesebbet volt beteg mint tavaly, illetve ha volt is sokkal enyhébb lefolyású volt.
2020. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!