Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Terhesség elején vagyok eddig 6mm-es petezsák van. De most hirtelen elmúlt a mellduzzadásom, ugye ez nem azt jeleni hogy nem fejlődik tovább az embrió? :- (Jövő 7-en néznek szívhangot

Terhesség

Keress kérdéseket hasonló témában: terhesség

máj. 29. 17:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nem jelent semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 29. 17:08 Privát üzenet

Nem akarlak elkeseríteni,csak saját tapasztalat..

Nekem a 7.héten elmúltak a tüneteim, a mellem se fájt és le is eresztett. 12 hetes uh-n közölték, hogy meghalt kb.a 8.héten a magzat.:( missed ab, műtét.

Egyéb tünetem nem volt.

De nagyon drukkolok, hogy neked ne legyen bajod. <3

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 29. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnálom :-(remélem nálunk nem ez van nagyon félek :-( miért halt meg nem mondták?

# 3/8Időpont máj. 29. 17:14 Privát üzenet

Konkrét okot nem mondtak, a szövettanon semmi kóros nem volt. Viszont akkortájt sajnos nagyon begyulladt a mandulam helye,majdnem tályogom lett, antibiotikum, egyszer volt lázam is. A szervezetem valószínűleg kidobta a magzatot is, hogy tudjon védekezni a vírus/baci ellen.

Anyának 2x volt vetelés, mindkét esetben beteg volt a 6-8 hét körül. Én úgy gondolom,nekem is azért ment el.

Nem adom fel, legközelebb sikerül. :)

Vigyázz maga(tok) ra!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 29. 17:18 Privát üzenet
Nem jelent semmit. Nekem 7hetesen mult el azt 20hettol ismet van jelenleg 26hetes vagyok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 29. 17:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Megpróbálok vigyázni igaz picit náthás vagyok de láz és gyógyszer nélkül. Mielőbbi egészséges babásodást kívánok! :-)

# 6/8Időpont máj. 29. 17:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

26.hetes kismaminak Gratulálok :-)Én szeretnék már ott tartani... :-) Úgy néz ki ha sikerül akkor a szülinapon környékén meglesz

# 7/8Időpont máj. 29. 17:34 Privát üzenet
Megkerdezhetem, hany hetes vagy? Nekem ez a 6. hetem es jovoheten megyek dokihoz. Van olyan nap amikor semmi tunet. De van amikor gorcsolget a hasam meg szedulok is. En is izgulok amugy, mi lesz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 29. 19:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 hónapos babák anyukái, hogy vagytok? Milyen a napotok? Hízás hogy megy? Napirend van már? Hasfájás elmúlt?
2 hónapos Kislányomnak 37.7 a testhője szájban mérve cumislázmérővel. Ezzel mi a teendő? Oltás után vagyunk egy nappal. Hozzáteszem tüsszentgetett az elmúlt napokban és így kapta...
6 hónapos elmúlt a fiam és már annyit se képes hason lenni, mint eddig, mit tudok tenni?
2 nagyon erős pozitiv tesztet csinaltam, ma reggel dokinal is voltam 3 mm petezsak latszodik fe meg nincs szivhang semmi 2 het mulva kell visszamennem. Biztosra vehetem a terhesseget?
Barnázás elmúlt, doki nem biztos benne 2 petezsák vagy 1 és mellette bevérzés és megmarad a baba?
Van itt olyan, akinek a babájának volt zsírcsomó és magától elmúlt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!