Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség elején vagyok eddig...

Terhesség elején vagyok eddig 6mm-es petezsák van. De most hirtelen elmúlt a mellduzzadásom, ugye ez nem azt jeleni hogy nem fejlődik tovább az embrió? :- (Jövő 7-en néznek szívhangot

Figyelt kérdés
Terhesség

2019. máj. 29. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit.
2019. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarlak elkeseríteni,csak saját tapasztalat..

Nekem a 7.héten elmúltak a tüneteim, a mellem se fájt és le is eresztett. 12 hetes uh-n közölték, hogy meghalt kb.a 8.héten a magzat.:( missed ab, műtét.

Egyéb tünetem nem volt.

De nagyon drukkolok, hogy neked ne legyen bajod. <3

2019. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom :-(remélem nálunk nem ez van nagyon félek :-( miért halt meg nem mondták?
2019. máj. 29. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét okot nem mondtak, a szövettanon semmi kóros nem volt. Viszont akkortájt sajnos nagyon begyulladt a mandulam helye,majdnem tályogom lett, antibiotikum, egyszer volt lázam is. A szervezetem valószínűleg kidobta a magzatot is, hogy tudjon védekezni a vírus/baci ellen.

Anyának 2x volt vetelés, mindkét esetben beteg volt a 6-8 hét körül. Én úgy gondolom,nekem is azért ment el.

Nem adom fel, legközelebb sikerül. :)

Vigyázz maga(tok) ra!

2019. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Nekem 7hetesen mult el azt 20hettol ismet van jelenleg 26hetes vagyok
2019. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálok vigyázni igaz picit náthás vagyok de láz és gyógyszer nélkül. Mielőbbi egészséges babásodást kívánok! :-)
2019. máj. 29. 17:33
 7/10 A kérdező kommentje:
26.hetes kismaminak Gratulálok :-)Én szeretnék már ott tartani... :-) Úgy néz ki ha sikerül akkor a szülinapon környékén meglesz
2019. máj. 29. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hany hetes vagy? Nekem ez a 6. hetem es jovoheten megyek dokihoz. Van olyan nap amikor semmi tunet. De van amikor gorcsolget a hasam meg szedulok is. En is izgulok amugy, mi lesz.
2019. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16hetes terhes vok!! :-)
2019. aug. 11. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a 17. Hetet és már kevesbbe fáj a mellem. Szerintem ez normálisakért a védőnő is azt mondta hogy várhatóan a 2. Trimeszterben javulni fog 😊😊
2019. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!