Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtett tapsizni?

Elfelejtett tapsizni?

Figyelt kérdés

Most lesz a babám 9 hónapos. Kb 3 hete tanult meg tapsizni, előtte csak bámult rám, mikor tanítgattam neki, hogy mégis mi a fenét akarok én tőle. Aztán egyszer csak elkezdte csinálni, és nagyon élvezte. Mindig vigyorgott, totál büszke volt magára. Mindig csinálta, ha mondtam neki, hogy tapsi tapsi. De reggel is ez volt az első dolga, még ki se nyílt a szeme, már csinálta.

Aztán egyik napról a másikra abbahagyta. Se magától nem csinálja, se akkor ha mondom neki. Mintha teljesen elfelejtette volna. Ilyen létezik?

Pápázás se megy, pedig azt régebb óta látja, hallja, mint a tapsolást.


2020. ápr. 7. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Megunta? Egy darabig érdekes volt, most biztos más lesz érdekesebb neki.
2020. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Megunta. Elmúlt az újdonság varázsa.
2020. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Enyém is abbahagyta most, ő 11 hónapos, 9 hónaposan tudott már tapsizni. Tényleg olyan mintha elfelejtette volna, pedig csak most más a fontos :) Ilyenkor másban fejlődnek. Akár a beszéd, akár nagy/finom mozgások, még akkor is ha nem veszed észre. Egy főorvos mondta neked egyszer, hogy ha a gyerek egyszer csinál valamit, akkor azt már tudja és nem felejti el, maximum nincs kedve hozzá vagy unja.
2020. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs kedve. Nem csinálhatja folyton ugyanazt. Figyeld, hogy mi más újdonságot tanul helyette!
2020. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez megnyugtató!
2020. ápr. 7. 08:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdte 4-5 napja gyakorolni, hogy kapaszkodás nélkül is áll, akkor ez lesz az oka
2020. ápr. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!