Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek Annaliza/Annaléna és...

Ikreknek Annaliza/Annaléna és Leó?

Figyelt kérdés

A kisfiunk nevét már akkor eldöntöttük, hogy kiderült babát várok.

A kislányunk nevén még gondolkozunk.

Most jön az ami miatt biztso kapni fogok mindenféle stílusú kommentet.

Az oroszlánkirály a kedvenc mesém és mindig is tetszett a Nala név, de így nem akarunk nyilván ilyen nevet adni. A Narán gondolkodtunk, de végül nem az lesz. Az Annalizában viszont benne van a NALI szó és azt gondoltuk, majd így vagy Nalának tudjuk becézni.(Annaléna hasonló)

A kisfiunk meg a Leó névvel a kicsi Simba. Aztan lehet, hogy soha nem fogjuk így hívni őket, hanem lesznek Liza és Leó.

Szerintetek "gáz" így nevet adni?(természetesen nem a becenevek miatt adjuk ezeket a neveket, erre utólag jöttünk rá és szerintem nagyon cuki, csak anyós meghallotta aztán eleve ezek a nevek sem tetszenek neki, nemhogy így még a becézés)


2020. ápr. 10. 12:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%

"A kisfiunk meg a Leó névvel a kicsi Simba. "

"

Egy szóval sem írtam egyébként,hogy a kisfiunk az oroszlánkirápy miatt kapja a Leó nevet..."


"...és azt sem, hogy a Nala név miatt lesz Annaliza/Annaléna a kislányunk."


"Az oroszlánkirály a kedvenc mesém és mindig is tetszett a Nala név, de így nem akarunk nyilván ilyen nevet adni. A Narán gondolkodtunk, de végül nem az lesz. Az Annalizában viszont benne van a NALI szó és azt gondoltuk, majd így vagy Nalának tudjuk becézni.(Annaléna hasonló)"



Hm....

2020. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
A Nalani név nem jöget szóba? Abban benne van a Nala de mégsem csak Nala. :)
2020. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezek vajon tényleg komoly kérdések lehetnek, vagy ennyire unatkozik valaki?? 🤔🤔😬😬
2020. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsétlen gyerekek... a kisfiú még szerencsés, ő használhatja a normális Norbert nevet a gáz Leó helyett, de szerencsétlen kislányoknak esélyt se adtok?
2020. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére nem mindenki van ilyen értelmi szinten névadásnál. Az én egyik kedvencem a Pumukli volt, de eszem ágában sem volt Manónak nevezni a fiamat.
2020. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező! Ha kérdezel valamit ismeretlenül, és nem tetszik a válasz, ne háborogj. Nem tudom, milyen jellegű megerősítésre vágysz az életben, de ne itt keresd.

Nem a készülékedben van a hiba, hanem benned!

2020. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nem háborogtam, megköszöntem, annak aki normalisan tudott írni. Én elfogadom ha nem tetszik másnak, nekünk tetszik es az a lényeg.

Csak véleményt kértem és számítottam ilyen kommentekre úgyhogy nem vagyok meglepődve. És tényleg mégegyszer köszönöm!

2020. ápr. 10. 18:45
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodsz hozzá, úgy a legjobb, hogy Anna Léna vagy Anna Liza és Leó Norbert.
2020. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Liza vagy Léna vagy Nia?
2020. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú Leó Norbert, akkor a kislány miért nem Anna Léna vagy Anna Liza? :) így a nagymama hívhatja Annának, ha akarja.


Miért kell erőltetni az egybeírt alakot?

Semmiképpen nem Liza Anna, mert a szóvégi a betűk miatt fura. Családnév sem mindegy...

2020. ápr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!