Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez és mit csináljak?

Mitől lehet ez és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt velünk elöször és remélem utoljára.Tudni kell,hogy nagyon folyik a tej a mellemből és a kisbabánk van,hogy nehezen viseli mint pl tegnap.Ez miatt elég nyűgös tud lenni.Este úgy elkezdett üvölteni felvettem nem nyugodott meg,bevörösödött kapkodta a levegőt és szerintem egy pillanatra nem is vette.Reflexből ráfújtam az arcára.Akkor észbekapott.Mi ez?? Annyira megijedtünk😔 Gondoltam a hisztire mert nem tudta egyszerre bekapni a cicim meg úgy szívni de 3hónapos ez szerintem nála még nem lehet az,de nem tudom.Írjatok légyszi ha volt ilyen nálatok!!!
2020. ápr. 12. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Soha többet ne fújjál az arcára, sem megrázni semmi ilyesmit! Megfulladhat tőle. Amúgy meg az én fiam is 3hónapos minden áldott este fürdés után üvölt (akikkel szültem mindenki erről számol be) ez kB attól van, mert fejletlen az idegrendszerük, legyél ott nyugtasd, ha azonnal nem kapja be a cicit majd befogja ha egy kicsit jarkaltál vele, nyugtattad.
2020. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy szopós baba nem hisztizik!!! De ettől fuggetlenul se ijesztgesd!
2020. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most néztem jobban utána van ennek egy neve,ott azt írják,h.ha nem kap levegőt mert úgy üvölt kicsit arcon kell fújni.Mert azzal arra készteti,h.levegőt vegyen.Rázni eszembe sem jutott,sosem tenném.Nem én aem gondolom a hisztit ahhoz túl pici.
2020. ápr. 12. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy nekem is sokszor csinálta ezt és bizony rá kell fújni, hogy kizökkenjen. 😊 Kb 1 éves korára hagyta abba.


Amúgy ha szopi előtt fejsz egy picit, akkor nem fog úgy ömleni és nem hergeled tovább a kis méregzsákot. 😊

2020. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor tényleg van ilyen.
2020. ápr. 12. 13:47
 6/8 Nusy83 ***** válasza:
Bocsi az offért de pl oltásnál ha annyira ordított a babám hogy nem vett levegőt konkrétan az orvos fujt az arcába! Nem lesz baja tőle SŐT!
2020. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan? Én azért írtam így ahogy, mert engem a gyerekorvos ordított le, hogy mit merészelek csinálni, ettől megfulladhat a gyerekem. Erre jött, hogy ha sír megnyugtatni kell nem megfujkalni, megrazogatni mert nagyon veszélyes lehet.
2020. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma mondták,hogy ne nagyon de ovatosan az arcába kell fújni meg a másik ha elkezdi akkor cumi be és legalább azt szopizza.Megijedtünk nagyon,orvost nem kérdeztem de megyünk majd hozzá ezt biztos megemlítem..
2020. ápr. 12. 21:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!