Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton volt 3 hós a kislány...

Szombaton volt 3 hós a kislányom. Már olyan szépen be volt állva, hogy napközben 5,8,12,3,6 és fürcsi után 8-kor evett, és átaludta az éjszakát. És most?

Figyelt kérdés
Vasárnaptól éjszaka 2 körül felkel és éhes, ezután felkel 5 körül és óránként kéri a cicit 9-ig, utánna meg alszik 5- 5,5 órát. Miért van ez, nincs elég tejem?
2010. júl. 27. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Nyugi, valószínűleg csak a fejlődési ugrásról van szó. Ezzel éri el, hogy több tej termelődjön. Pár nap és újra beáll a dolog:)
2010. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet,megnőtt az igénye,és most állítja át a tejtermelésed a saját igényéhez.Az enyémek ezt 2* is megcsinálták.kb.6-8 hetesen aztán 5-6 hósan.Néhány nap alatt túl voltunk rajta.

Ha egy hét alatt nem rendeződik,beszélj a gyerekorvossal.

2010. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy nem elég neki a tejed. Nem biztos,hogy be fog állni. Ezzel csak áltatják magukat az anyukák.
2010. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, jobb lett volna ha nem válaszolsz inkább...

de igen, fejlődési ugrás, és nem arról van szó, hogy nem elég a tejed. az enyémnél is volt iylen, és nem adtam neki mást, csak anyatejet, 6 hós koráig, meg utána is sokáig, és nem csak áltattam magam. meg még sokan meg tudnak ebben sztem erősíteni....

2010. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!