Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajszín változik?

Hajszín változik?

Figyelt kérdés
2hónapos babánknak jelenleg szőkés vöröses árnyalatú a hajszíne.Annyira cuki én nagyon szeretném ha ilyen maradna a tesómnak volt hasonló de ő is bebarnult..Nekem szőkésbarna páromnak sötét barna.Szerintetek?Vagy születhetnek babák ilyen hajszinnel és ez változik,valakinél volt így?
2020. ápr. 12. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen valtozik en tejszoken szulettem es szepen fokozatosan barnult be a hajam sotetbarnara 1eves koromra lett sotetbarna.
2020. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony változik, nekem is szőkés vöröses volt, "eperszőke" babaként, most meg a legunalmasabb szőkésbarna, seszínű.
2020. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is változik a hajszín. Én fekete hajjal születtem, most gesztenye barna. A férjem hirtelen szőke volt, ovisként kezdett barnulni, felnőtt korára szinte fekete lett. A lányunk szőke volt szülsetésekor, 3 évesen középbarna a haja. Valószínűleg a te babádnak is más lesz a végleges színe a babahajhoz képest.
2020. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm totál szőkén született, óvodában már szőkésbarna volt, elsőben meg már világosbarna.
2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ohh😔 köszi a gyors válaszokat!Akkor addig csodálom amíg ilyen :)
2020. ápr. 12. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vörös volt a kisfiam, amikor született (én is annyira imádtam, mert a férjem is vörös 😊), de már 6 hónaposan szöszke lett. Most 2 éves és homokszőke a haja, az is nagyon szép 🙂
2020. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ből 1 gyerekem született sötét barna hajjal,de pár hónap után világosodott a haja, 3 gyerek szőkén született(az egyikőjüknek picot talán vöröses volt, de 2 hét utan már semmi nem maradt abbol) , az ő hajuk semmit nem változott. Az ötödik gyerkőc haja szőkés vörös születése óta, 4 éves most és imádom, hogy a 4 szőke gyerek között van egy vöröses is. Remélem nagyobb korára nem változik meg a haja.
2020. ápr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Változik. A nagynak búzaszőke volt a haja, most 7, és hasonlít az én sötétbarna hajamra már. A kicsi is búzaszőke, de már neki is kezd sötétedni. Én világosbarna voltam, most sötérbarna a hajam.
2020. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fekete hajjal születtem, sokáig olyan volt, aztán szőke lettem :D
2020. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a kisfiam elég barnás hajjal született meg, de nem is volt sok haja. Aztán ahogy megnőtt végig szőkéske maradt, most 17 hónapos, de még mindig szöszi.
2020. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!