Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az embernek kb meddig változik...

Az embernek kb meddig változik a hajszíne?

Figyelt kérdés
Ugye általában a szőke gyerekeknek besötétül a haja. Nekem is szőkés barnás színű volt kisgyerek koromban, most sötétbarna. Van egy ismerősöm, akinek szintén sötétbarna volt tizenéves korában, aztán felnőttkorára besötétült, már szinte fekete lett. Kb mikorra alakul ki a végleges hajszín? (ami persze addig lesz amíg nem ősuülünk meg)

2019. ápr. 4. 17:40
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Ez sem igaz mindenkire. Az egyik nagymamámnak egyetlen ősz hajszála se volt mikor 70 évesen meghalt. Az édesanyámé világosbarna volt . Most 65 éves és szinte már fekete. Szintén nem őszül.
2019. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, akinek szülés után kb. 3 árnyalattal sötétebb haja lett. Ezt is hormonok okozzák, így egész életünkben változhat, nem szabvány, hogy X éves kor után már olyan színű marad őszülésig.

Én is szőke hajjal születtem és természetes, hamvas fekete lett a vége a szememmel ellentétben, ami úgy látom, évről évről egyre zöldebb és világosabb.

2019. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!