Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy 6honapos fiam csak...

Baj hogy 6honapos fiam csak hátròl hasra fordul?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha soha nem us fordult a masik irányba akkor igen.
2020. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 6.honap vegere kell elvileg megtanulnia minden iranyba (hatrol hasra, hasrol hatra, jobbra balra) forogni, tehat ha szigoruan vesszuk akkor igen baj. De lehet hogy csak arrol van szo, mint ami pl az en kislanyomnal is volt, hogy elete elso 5 honaoja haton toltotte es amikor vegre megtanult hasra fordulni magatol esze agaban se volt onnan visszafordulni hasra. Uvoltott ha visszaforditottam. 7 honapos volt mire megtanulta azt is😂 minden masban tokeletesen fejlodott.

Annyit esetleg megtehetsz, hogy gyakorlod vele, mutasd meg neki hogy is kell. Sztem lassan ra fog amugy jonni csak most erdekesebb hason lenni :)

2020. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Most lesz még 6honapos. Hátárol fordul mind a két irányba. Néha néha sikerül neki a hasrol hátra is. Azt is megfigyeltem, hogy még sokat van ökölben a keze. Pl mikor hason van akkor markolja ami alatta van. Ez baj? Jatekokert szépen nyúl váltott kézzel.
2020. ápr. 14. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy, az én fiam is volt annyit hanyatt, hogy köszönte szépen ő aztán vissza nem fordult hasról mikor végre sikerült átfordulnia. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam hasról hanyatt fordulni. Aztán mikor beindultak a nagyobb mozgások akkor nyugodtam meg én is, hogy tud ő tudatosan hanyatt fordulni csak nem akart.
2020. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam először hasról hátra fordult mind a két irányba. Végre már elkezdte a hátról hasra fordulást, bár még egyik verzió sem mindig sikerül neki. 4 hónapos
2020. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!