Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy levegőztetitek rendkívül...

Hogy levegőztetitek rendkívül hisztis babátokat?

Figyelt kérdés
Hét hetes a babám. Nem bír meglenni a babakocsiban, odakint amúgy is tíz perc alatt elkezd sírni... egyszerűen lehetetlen levegőztetni, már feladtam, minden nap tíz percet kiviszem aztán kész... pedig neki kellene a levegő... mit csináljak vele? zavarja a szél, a hangok, a fény, minden... Idebent is alig alszik mondjuk. fhuuu.. már sírok az idegtől hogy mindenki azt meséli hogy milyen jókat alszik a gyerek kint, meg neki milyen jó a levegő...
2020. ápr. 15. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben van kint? Nekem a mózesben ordított,de a hordozóban nagyon elvan.
2020. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
próbáltam mindent, a hordozó csak autóban jó neki, mert akkor rázkódik...
2020. ápr. 15. 17:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is utalta eleinte a babakocsit. Igy mi megprobaltuk a hordozoreszt ratenni. Azzal működött. De mivel az nem a legjobb mindig erőltettem egy kicsit a mózest. Én jól kiveletem mint egy kis fészket, és idővel már az öltözés után el is aludt. De volt hogy kellett tologatni jó 30 percet is. Ami hozzátartozik az igazsághoz hogy ő már akkor is cumizott, azóta is, nekem így tudott benne aludni. Kibelelve, cumival. 3’órát is aludt egyhuzamba. 4 hós koráid működött ez. Utána csak a hordozó, de mivel jött a nyár, igy utána váltani kellett.

Egyebként rugalmas hordozó kendővel próbáld meg, az enyém abban is órákat aludt, pedig nagyon hasfájós baba volt. Ha az sem, akkor magadon. Nekünk, ezek váltak be.

2020. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fény az enyémet is zavarja. Nem tudod beárnyékolni a kocsit? Esetleg egy próbát megér. Vagy ha kertes házban laktok, akkor ha kintre adamo hintat tennetek? Mi azt tettünk. Azt is 3 oldalról arnyekolom egy lepedovel szél és nap ellen. Marha jókat alszik benne. En meg olvasok addig mellette.
2020. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a hordozó alatt pl. rugalmas hordozó vagy ilyesmi volt értve. Gondolom te az autós hordozóra gondoltál.
2020. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem hisztis, egek! Csak alig bújt még ki, kell neki a testközel a biztonsághoz :(
2020. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Hordozd. Kendő, csatos hordozó, akármi. A fény sem fogja zavarni, a szél sem éri annyira, testközelben is van, az idegrendszerének is jó. Az én lányom is üvölt a kocsiban, csak és kizárólag akkor volt el benne ha aludt, soha máskor. Ébren hordoztam, mindenkinek jobb volt.
2020. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként azért mert sír, miért lenne hisztis?! Egy ennyi idős baba nem hisztizik. Egyszerűen csak kifejezi, hogy valami nem komfortos neki. Az sem segít, hogy te ideges vagy. Nyugi, lazulj el, igyál egy magnéziumot. Meg fogod találni azt a módszert, ah8gy szereti kint lenni.
2020. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem azt írod, igyál egy pálinkát 😀😀 lehet az is segítene.
2020. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Huuu regényt tudnék írni erről. Az én lányom is utálta a babakocsit, sőt ő még autóban is üvöltött. Időnként próbálkoztunk,de kb az első keresztutcáig jutottunk annyira üvöltött. Én a szüleimtől kaptam rezgő pihenőszéket, abban tettem ki levegőzni, majd egyszercsak az autóshordozót elfogadta. Kb 6-7 hónapos lehetett,de akkor sem szerette sokáig. Jelenleg 10 hónapos, a sportrészben elnézelődik de max 45 percig, úgyhogy órákat még mindig nem tudnám eltologatni. Ja én próbáltam hordozni is, hát az se nagyon volt ínyére.
2020. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!