Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le egész nap...

Mivel foglaljam le egész nap a gyereket?

Figyelt kérdés
Kisbabám meg csak 3 hónapos és az első perctől kezdve nagyon éber. Egész nap fent van. Maximum 5x alszik 10 perceket... Cserében este 7kor elalszik és csak egyszer kel fel enni. Ez nagyon szuper másrészről elég nehéz is mert egész nap folyamatos foglalkozást igényel. Párom napi 10 órát dolgozik úgyhogy csak estére ér haza amikor a pici már alszik. Sokat beszélgetek vele, ha az idő engedi sétálunk, énekelek neki, és van természetesen pihenoszeke és a Fisher Price - tol egy szuper jatszoszonyege is. Mégis úgy érzem semmire nincs időm. Hatalmas családi házban élünk amit takaritanom kell, főzés, gyerek stb.. Eddig minden ment valahogy de kezdek kimerulni. Ti mit tennétek a helyemben? Mivel kossem le a picit hogy napközben legyen egy órám magamra?
2020. ápr. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Körbepakoltam a játszószőnyeget játékokkal, és forgatom rajta a gyereket. Így mindig más játék van épp előtte. Aztán ha megunta, felveszem.
2020. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kiprobalom
2020. ápr. 19. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Jatszoszonyeg jo otelet ebben a korban a babam sokat elmolyolt a fellogatott jatekokkal. Babageometria konyvet rengeteget nezegette, igazbol ma is pedig mar 9 honapos😂 volt neki egy vizes jatszoszonyeg keress ra azt is nagyon szerette. Jatekos tornat is csinalgattam vele.
2020. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jatszoszonyegen forgatós is tok jó, es én a pihenőszekben szoktam még oda rakni ahol épp tevékenykedek, es beszélek hozza, afelett is van játék akasztó, vagy adogatom a játékokat a kezébe ha nyuglodik, miközben csinálok valamit. Most kezdte el a ragoka érdekelni, azzal 5 perceket is elvan csendben. 3,5 hónapos.


Viszont egy órát biztos hogy semmivel sem lesz el egyhuzamban egy ilyen kicsi.

2020. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!