Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes sterilizál...

Szerintetek érdemes sterilizálót venni a cumiknak és a mellszívónak? Vagy elég kifőzni őket? Ti hogyan fertőtlenítitek az ilyesmit? 26 khm.

Figyelt kérdés

#sterilizáló #babaholmikra
2020. ápr. 20. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó szolgálatot tett, mert csak bimbóvédővel tudtam szoptatni, azt se sokáig; így napi szinten vagy a bimbóvédőket, vagy a cumisüvegeket sterilizáltam.

De annak felesleges, aki nem használ napi szinten ilyeneket. Ha cumizik is a baba, a legtöbbhöz adnak szerilizáló kis boxot, amiben mikróban lehet sterilizálni. Csak arra az pont elég is.

Nekem elektromos gőzsterilizálóm van, ami szerintem jobb a mikrósnál, mert több fér bele, és automatikusan lekapcsol, nem kell figyelgetni.

2020. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, sokkal egyszerűbb gyorsabb használni. Vegyél használtan, es add el ugyanannyiert, mikor már nincs ra szükség.
2020. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a rossmannba vettem sterilizáló zacskót.Én szeretem.3 perc mikroba és kész.
2020. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima nagyobb mikrózható ételhordóba öntöttem vizet, bele a cuccok és azt betettem 10 percre. Ismerem magamat elég jól és tudom, hogy előbb-utóbb tuti ottfelejtettem volna a gázon a fazekat és minden tönkremegy. :D
2020. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiam tápszeres, cumis volt. Nála napi többszöri használatban nagyon jól jött a sterilizáló. A második fiam a cumitól oklendezik, anyatejes szval egy jó darabig nem kell sterilizálni semmit. Idő közben tönkre ment de abszolút nem hiányzik ez miatt. Azt tanácsolom, hogy várd meg, hogy tudod e szopiztatni a babád és, hogy cumizni fog e. Addig simán kihúzod a kifőzéssel is, ha idő közben szükséged lenne rá.
2020. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikrós sterilizálót vettem használtan 2ezer Ft-ért. Sokat használtam, szerintem kell ,mondjuk én 4 hónapig szoptattam bimbóvédővel,plusz sokat fejtem,azokat mind napi szinten sterilizáltam,késöbb tápszeres lett a pici,azokhoz is kellett a sterilizáló. Egyszerű használni is.
2020. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Előre tuti nem vennék ilyesmit, csak ha valóban szükség lesz rá! Az én fiam 100% cicis volt. Nem volt se cumi, se cumisüveg, se bimbóvédő. Soha nem sterilizáltam, nem volt mit. Ezért felesleges lett volna előre pénzt kiadni rá.

Ha kellett volna, elszalad a férjem, és vesz egyet. Ugyanígy voltam a mellszívóval is, azt se vettem előre szerencsére, az is kidobott pénz lett volna

2020. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Én főztem, volt mikrós is, de nem szerettem, mert nem voltam biztos benne, hogy megfelelő hőfokon működik a mikrónk, a víz forralásnál ez teljesen egyértelmű, felforralod, pár percre belerakod és készen van. A cumisüvegeket nem főztem ki minden kaja után, csak kétnaponta, közötte csak kiöblitettem.
2020. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes. Kb 10 perc alatt megvannal vele a cumik,úgy hogy 5 perc maga a mikrózás.

Nem kell forralgatni,hova rakni a kifőzött cumikat utána ( ebbdn maradhat benne) nem lesz páras a konyha stb stb szerintem nagyon jó kis szerkezet. Eleg a legolcsobbat venni,kb.5000 ft.

2020. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is felesleges előre venni. Nálunk a cumisüveg összesen 2szer lett használva. Cumit csak 6 hós koráig fogadott el. A cumit a saját dobozában lehetett sterilizálni az üveget meg kifőztem. Ha vettem volna most itt porosodna a cumisüveg melett
2020. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!