Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a babám kiköpöt...

Mit tegyek, ha a babám kiköpött egy adagot a k vitaminból? Elég a következő hónapban adni, vagy adjam 1-2 hét múlva?

Figyelt kérdés

Nem az első eset, már kétszer is előfordult, hogy kiköpte, kibukta, ilyenkor 1-2 hét múlva adtam neki még egyet.

Nem lesz ez már sok, hogy megint pótolni kell?


4 hónapos, anyatejes.


2020. ápr. 27. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos felhívnám a védőnőt mielőtt pluszba adogatom neki
2020. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig mindig ő tanácsolta, most is írtam neki, csak kíváncsi vagyok, másnál ez hogy volt.
2020. ápr. 27. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adtam neki 60ml tápszert, aztán gond letudva.
2020. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És azt elég csak egyszer adni, utána jöhet ugyanúgy az anyatej?


A k vitamint nagyon utalja amugy, már előre félek, mi lesz éppen, amikor be kell adnom neki. Eltörik-e az üveg, kiköpi-e, bukik-e...

Lehet tényleg egyszerűbb lenne egy adag tápszer, mert van itthon tartalékba, de nem tudom, azt hogy fogadná.

2020. ápr. 27. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiammal előfordult, hogy kb. 2 perc múlva kibukta. Felhívtam a védőnőt, hogy adjak-e neki másikat, de ő azt mondta, hogy biztosan felszívódott valamennyi, és csak a következő hónapban lesz szükséges.
2020. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!