Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megkérek valakit mielőtt a...

Ha megkérek valakit mielőtt a babahoz ér, (tapizza főleg a kezét ) mosson kezet miért nem teszi utána a következő látogatáson?

Figyelt kérdés
Eleve nálam alap hogy mikor oda érek valahová ahol baba van kezét mosok! Vagy szerintetek én gondolom rosszul? Ti ezt hogy kezelitek?

2019. jún. 3. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert elfelejtette, van ilyen, szóljál a következő alkalommal is.
2019. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Detto ugyanez volt nálunk is..

Nagyon furcsa érzés hogy pl a saját szüleinknek kell minden alkalommal a szájába rágni valamit mint egy gyereknek.

És kellett, sokszor már úgy éreztem hogy direkt dacolnak velem, hátha elfelejtem, nem felejtettem.

Én az én szüleimre szóltam rá, férjem az övékére.

Érdekes,mindkét oldalról értelmes emberek, de egyik nehezebben fogta fel mint a másik.

2019. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk velük ( szülőkkel) nincs gond ők nekik szólni se kell..na de mindenki másnak igen rokonoknak is és hiába valakinek mondhatom még akkor másodszorra is képes és kézmosás nélkül már tapizza a kezét is amit folyton a szájába vesz ugye....és ha szólok még meg van sértodve hogy jo jo hozzá se nyúlok.... könyörgöm nem ezt mondtam hanem hogy legalább mosson kezet ...főleg mikor még el is mondja H előtte kórházból jött 🤔. Na hát ......
2019. jún. 3. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Sok embernél nem alap a kézmosás hazaéréskor, ezért elfelejtik vendégségben is. Főleg az idősebbek és középkorúak (apóson még az ujját is a baba szájába dugdosta.....meg a cumiját fogdosta, és mivel ragasztóanyagokkal dolgozik, fekete az összes körme és ujja a napközben rászáradt ragasztóktól meg festékektől...rendszeresen rá kellett szólni..)
2019. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Elfelejti. Èn csak azon akadtam ki amikor valaki azt vàlaszolta hogy "nem lesz semmi baja" és nem mosott végül kezet.
2019. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok kicsi született a rokonságban és én azt veszem észre, hogy akik amúgy is járnak kezet mosni, azoknak alap. A többi le se szrja. Együttérzek veled, a hideg ráz, hogy a csöpp kis állát száját is fogdossák a kicsiknek, előtte meg a kutya nyalta a kezét.
2019. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen hát nagyon ki akasztó ez .....
2019. jún. 3. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, hétvégén jönnek anyósék babanézőbe, hát, eddig sosem mostak kezet amikor bejöttek az utcáról, előre félek mi lesz... Mondtam a páromnak hogy szóljon ő rájuk a kézmosás miatt, mert engem csak hülyének néznek majd.

A múltkor utcai cipővel ráállt az apósom a fürdőszoba szőnyegre (szivacsos), amire zuhanyzás után lépünk...azt hittem rosszul leszek. Jó, persze van cseredarab, meg azóta mindig eldugom a szőnyeget ha jönnek, de nem értem miért nem lehet odafigyelni.

2019. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szegény elhiszem kitartást ..:/ igen én sem szeretem az ilyesmit sajnos néhány embernel nem alapvető pár higiéniai dolog ami nekünk igen....
2019. jún. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!