Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelben lakó babás anyukák,...

Panelben lakó babás anyukák, ti milyen gyakran mentek sétálni a babával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy maradjotthon, de mivel kb. 6 hete tart ez a helyzet, gondolom a többség azért már kijár néha sétálni a babával. Ti milyen gyakran teszitek ezt és mennyi időre?
2020. ápr. 28. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap kimegyünk, hiszen nem tiltás van, csak korlátozás. Szerencsések vagyunk, hiszen a házunk mögött egy nagy rét, erdő, ott a kutya se jár (azaz mi visszük a sajátunkat) így biztonságosan tudunk levegőzni, sétálni. 16 hónapos a kisfiam.
2020. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Naponta egy-két alkalommal viszem levegőzni a 10 hónapos babámat. Kerüljük a tömeget, nem engedem senkinek, hogy megfogja, de szerintem ha nem mennénk, abba betegednénk bele.
2020. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
naponta, kiserődbe, hátsó udvarba, oda csak a sparos kamion jár napi 1x. Muszáj lemenni, mert mindenki megőrűlne otthon.
2020. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nincs semmiféle kiserdő és udvar itt a panelnál Budapesten, úgyhogy én csak olyan heti 3x viszem. 4 hónapos
2020. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is leviszem minden nap, szerintem minimális az esélye, hogy a biztonsági óvintézkedések betartása mellett egy séta miatt fertőződjünk meg. Az szerintem is sokkal károsabb, ha bent kuksolunk hetekig/hónapokig.

Csak sokszor látok olyan válaszokat, hogy valaki egyáltalán nem megy le a babával, vagy mondjuk heti egyszer csak.

2020. ápr. 28. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, azt kifelejtettem, hogy felénk rengeteg az építkezés, emiatt nagyon sok munkás mászkál az utcán, a legtöbbjük meg sajnos egyáltalán nem figyel a higiéniára, meg a távolságtartásra. szóval sz.ar ügy :(
2020. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A heti egy kb. stimmel. Belvárosban kissé más az élet, mint olyan helyen ahol nem kell autókázni egy kietlen területhez.
2020. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Mar mindenki lejar,szo szerint tomeg van a jardan,mifelenk,de akkor is letolom,addig felreallok a fure mig elhalad. A futokat utalom,nem tudom miert nem mennek sportpalyara,nem a gyaloguton kene lihegni horogni ossze vissza,ilyenkor 5-8 metert is tartani kellene,de az lehetetlen. Nyugodtan menjel minden nap. Nekem mèg lift is van,en attol felek,de a 8. emeletrol a batàr babakocsit meg nem visszuk le ketten sem,igy ennyi erovel maradhatnek fent,amig vakcina nem lesz kesz. Kulonben mar lehet sokan tul is vagyunk rajta ..
2020. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Szintén panel,de minden nap. A házunk mellett/mögött végig lepukkant játszótér van, nem tudjuk elkerülni.Tanyánk is van,oda is minden másnap megyünk. Én már kb letojom ezt az egészet,besokalltam nem az otthon maradastól,hanem hatásvadászattól,pánik keltéstől,és h aki paranoiásan otthon marad,ugy csinál mintha eddig semmilyen betegség nem létezett volna csak most ez,és beszólogatnal annak aki kimegy. Már őszintén nem érdekel,elkapjuk akkor elkapjuk ha nem nem.
2020. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mi is naponta egy vagy két alkalommal:) egy fejlődő szervezetnek nagyon fontos a levegő,tiszta levegő.
2020. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!