Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Panelben mennyire normális,...

Panelben mennyire normális, hogy hallom ahogy a felettem lakó járkál, zuhanyzik, mosogat (stb)? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 10:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Mi is mindig hallottuk, gyűlöltük, többek között ezért is lakunk családi házban. Sokan állítják, hogy ők semmit nem hallanak, de voltam mar vendégségben ilyen helyen és én ott is hallottam, ha mast nem is, de a wc lehúzást, mosógépet igen. De mi pl azt is hallottuk, hogyha mas pisil vagy beszélget. Öröm volt az élet...
2016. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Rémes! Minden hajnalban megébredek mikor készülődik dolgozni. Éjjel is felébredek ha kimegy wcre és még sorolhatnám.
2016. okt. 6. 11:00
 3/31 anonim válasza:
31%
Gondolom a füldugóról hallottál már kedves kérdező (főleg estére javaslom neked)
2016. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3# de ennél hasznosabb válaszokat várok. Nem tudom ki szeretne füldugóval aludni minden este ( főleg hosszú távon).
2016. okt. 6. 11:17
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Én családi nőttem fel, amikor a párommal össze kerültünk emeletesbe béreltünk lakást. Soha nem felejtem el azt amikor szépen nyugiba ültem a wc-n és a fölöttem lévő lehúzta az övét..mintha a nyakamba borulna az egész,borzasztó volt. Rengeteg idős lakott a házba, így délután 6 tól már az ajtót vagy a falat püfölték mert hát nem tudnak aludni.Reggel meg én nem tudtam mert már hajnalba takarított mind. Persze ahogy az lenni szokott, ha vasárnap akkor mindig kirántott hús az ebéd amit meg kizárólag reggel 7kor kellett elkezdeni hát nem klopfolni hanem szerintem klopfolóval pépesíteni közel 1 órán keresztül. Párom emeletesbe nőtt fel,így ő teljesen hozzá szokott az ilyenekhez,nem zavarta,de én abszolút nem tudtam megszokni és nem csak azt,hogy mindent hallok ami körülöttünk megy hanem magát az egészet.2 évig kínoztuk egymást az ott lakókkal,majd vettünk egy kertes házat.
2016. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Peches vagy, hogy ennyire éberen alszol. Nekem van olyan ismerősöm, aki az óra ketyegésétől sem tud aludni.

Részemről, ha elalszok, ki van zárva a világ szinte minden zaja.

Ki kellene próbálnod, hogy halk zene mellett tudnál-e aludni. Az azért némileg tompítja a zajokat.

2016. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kipróbálom a halk zenét és utána járok a hangszigetelésnek. Utolsó irigyellek a jó alvókád miatt :)

Én is családi házból költöztem pár hete.

2016. okt. 6. 11:39
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Ezek ilyenek. Normális dolgok engem nem zavartak, de a felettünk lakó p.csa éjjel egykor ugráltatta a mosógépét... vannak hülye emberek sajnos.


Nem lehet mit tenni, ha valaki nem bírja el kell menni. A nagyobb ökörségekért meg szólni kell.

2016. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Bizony a panelben lehet hallani a szomszédokat, főleg ha azok hangosak.


Én például éjszakás müszak után van hogy fülldugóval alszom.

A panelház nem egy kényelmes lakhatási lehetőség, de sajnos kb 1 millió embernek ez a lehetőség jutott, ha kicsit normálisak a szomszédok akkor azért nem vészes a dolog.

2016. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Én rengeteg helyen éltem,és valóban a panel volt a legrosszabb. 12-14 éves korom között folyton hallgathattam,ahogy szeretkezik a szomszéd. (Középső lakás, két oldalt papírvékony falak.) Felettünk lakott egy "hölgy" az meg folyton magassarkúban járkált.. a klopfolást,lakásfelújítást stb.-t meg már nem is firtatnám. Most családi házban élünk a főút mentén, itt az zavar,hogy a helyközi járatok hétköznap napi kétszer 64-szer mennek el előttünk. ( U alakú az út, a végén van egy buszforduló,ezért ott felszállnak az utasok,majd jön visszafele. (Két nagyváros között lakom,az egyik megyeszékhely, a másik a megye harmadik legnagyobb városa)
2016. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!