Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fél éves lányom...

Miért kel fél éves lányom egyik nap reggel 8kor, másik nap 6kor? Nálatok mikor állt be egy kb időpontra?

Figyelt kérdés
Ha 8kor kel csák 2x alszik egy nap és csak 4x eszik. Ha 6kor kel 3x alszik és 5x eszik. Így úgy érzem nincs napirendünk. Pedig fürdés és esti elalvás ugyanakkor van mindig. 7kor fürdés. 8-fél9 között alvás. Nem értem miért kel 2 óra különbséggel.

2020. ápr. 30. 06:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami vén satrafa a védőnőd. 8 hós babám tegnap 8kor kelt ma 6kor. Nem gépek. Ugyan úgy mások a napjaik mint nekünk is.
2020. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire szigorú napirendhez nem érdemes ragaszkodni, mert csak feszültséget okoz, hogy lehetetlen betartani... Nekem pl. Hasonló időpontokban kel reggel a babám, de nappal van amikor csak 20percet alszik mondjuk délután, van amikor 2 órát... Hat ez van, az emberek (a kicsi emberek sem) gépek.
2020. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 8,5 hós és ugyanez van.


Egyik nap 6.30kor másik nap 7.30kor kel, ha korábban, akkor 3x alszik ha később akkor 2x.


Ilyenkor a kaja is csúszik, mert ő már rendesen eszik 3x napközben +szopizik is

Az este ugyanaz, de szerintem megkavarta az is, hogy később sötétedik,igy van, hogy az udvaron vagyunk 18ig

Ez van.


Védőnőnek mondd, hogy igen.

Amit írsz amúgy nem egy óriási elcsuszas, ha mindennap máskor kelne és mondjuk 6-10 közötti intervallumban, valamint este is 19-23 között összevissza aludna el, akkor aggódnék

2020. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Hidd el, ez van, amit írtam, amikor van vmi változás, megborul a napirend. Néhány havonta új jön.

Adott renden belül meg ne hagyd többet aludni, keltsd fel bátran.

Az én gyerekem nagyon rossz alvó, egy időben éjjelente felkelt játszani, és megvan az az idő, aminél nem alhat többet nappal, és pl du 4 órakor mindenkèpp fel kell kelteni, mert minimum 5 óra egy ébredés után, hogy újra lehessen altatni, tehát du 4 óránàl ez 9 óra, ha meg ennél később alszik el, elalszik másnap.

Egy rugalmas rend jó, ha van.

2020. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%
"Nyilván Te sem kelsz ugyanabban az időpontban" - nálam erre való a vekker 😂
2020. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszi megnyugtattatok :) delutan 5 utan mar nem hagyom aludni mert akkor fel9kor sem tudom elaltatni 😅 altalaban a delutani utolso alvasbol 4-5 kozott kel fel, akkor is ha reggel 6kor kel es akkor is ha 8kor. Igy este le tudjuk rakni 8-fel9 kozott, legalabb az esti elalvas adott 😀
2020. ápr. 30. 09:44
 17/21 A kérdező kommentje:
A delelotti alvasa is olyan hogy van amikor 40 percet alszik de van, hogy 2 orat. De akkor nem aggodok ha masnal is vagy igy :)
2020. ápr. 30. 09:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez mindig valtozni fog. 4honapisan 6ig aludt. Aztan volt par honapig amig 8-fel9ig. Aztan bealltunk a 7re. Most 6-fel7. Orulet😃 azert a napirendre figyelj, ki lehet ezt jatszani, akar nyujtsd v roviditsd az evesek kozotti idod ugy ahogy jo lenne nektek
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lesz még bajod ilyen védőnő mellett. Majd ha a hozzátáplálás nem úgy halad is baszogatni fog h már ennyit meg annyit meg ezt is. Az ilyennek csak bólogatni szabad.
2020. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
2,5 éves a fiam, 6-tól 8-ig totál változó mikor kel reggel.
2020. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!