Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátoknak is anyira fájt?

Ti babátoknak is anyira fájt?

Figyelt kérdés
A ti babátoknak is anyira fájt a hasa hogy nem kapott néha levegőt a sirastol? Ezeknek a babának mikor múlik el a has fájás.? Már nagyon sajnálom szegényt hogy ennyire fáj neki.
2020. ápr. 30. 19:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem lassan el múlik neki, 10 nap múlva lesz 3hónapos és mióta hazahoztuk azóta majdnem minden nap fájt neki, nem sok olyan napunk volt amikor nem fájt. De ha nem fáj neki akkor olyan boldog baba annyit nevet és mosolyog.
2020. ápr. 30. 21:18
 12/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat az is hogy érzéksnyebb baba. Az én hasfájós babám szoros ruhában nem tud aludni, pl. harisnya. De zokni nélkül sem. Ha nincs kiszellőztetve alvás előtt, akkor sem.

Túl sok inger, sok színes játék vagy állandóan szóló zene is kikészíti.

Illetve ha szoptatsz próbáld meg hogy a tejet kihagyod az étrendedből. Első körben hogy nem iszol tejet, cappucinót, kakaót és elhagyod a joghurtot is. Nekem innentől kevesebb volt a sírás. Illetve én inkább akartam aludni, mint tejet inni.

Illetve próbáltad hogy úgy fogod hogy a hasa van a karodon, a baba a föld felé néz és így sétálsz? A miénk elhallgatott hamar tőle mikor a hasa fájt.

Illetve amit már más is írt, az a hordozókendő. Elképesztően sokat segített. Meg telóról játszható fehér zaj vagy vízesés hang. A gyerek is megnyugodott meg én is.

2020. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!