Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki hízik terhesség alatt?

Mindenki hízik terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ti mennyit híztatok?
2020. máj. 3. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
2kgot fogytam, mindkétszer.
2020. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Csak aki többet eszik és - vagy kevesebbet mozog, mint szokott.
2020. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

azért ez nem igaz... a baba, a magzatvíz, stb sokat nyomnak, ha valaki semmit nem hízik az azt jelenti hogy valamiért lefogyott alapból... ezt a kilókra értem

kinézetre lehet nem hízni, de így is szélesebb, vizesebb lesz az ember

kb 8-11 kiló hízás az, amit "ajánlanak"

2020. máj. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Akinek normál súlyan van az igen. A kövérek szoktak fogyni ha normális étrendre kényszerítik őket és ugye van miből.
2020. máj. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4: meg a pajzsmirigy beteget, akiknek a terhesség rendbeteszi a pajzsmirigyüket.
2020. máj. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En fogytam mind a 3 terhessegemnel 6-8kg 🙂

Igaz volt rajtam plusz Viszont mindig minden ertekem szuper volt mindig. Semmi dieta semmi hanyas semmi tunet

2020. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Derwer ***** válasza:
100%

A feleségem, a végére 10kgt fogyott. ( szülés utáni 6. Hétre)

Volt rajta felesleg persze

2020. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rajtam 7 kiló plusz volt a terhesség végére, szülés után meg könnyebb lettem, mint mielőtt teherbe estem volna. De ez genetika, semmit nem tettem érte, szóval nem az én érdemem.
2020. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm sem hízott semmit, bár ha ránézünk, ő a kórosan soványnak mondott kategória. Na ő tényleg úgy nézett ki mint egy terhes barbie :) nőtt a hasa, de az sem sokat. Nagyobb pulcsiban még a 7 hónapban is letagadhatta volna. Érdekes volt.
2020. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25 és 27 kilót híztam a terhességeim alatt. Nem ettem többet mint előtte, és végig mozogtam, tornáztam. Szülések után le is ment mind. Sok volt a víz is, főleg a másodiknál.
2020. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!