Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki hízik terhesség alatt?

Mindenki hízik terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ti mennyit híztatok?
2020. máj. 3. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52 kilóról indultam, szülés előtt voltam 60. Pár nappal szülés után 50, most is akörül vagyok.
2020. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván számít honnan indultál. Akin túlsúly van, az lehet hogy fogy. Nekem nem lett volna miből, mivel iszonyúan gebe voltam. Híztam 13kgt,bár az emberek azt hitték semmit, mert eloszlott. Mivel végig cukorbeteg diétán voltam és mozogtam is, ezért tényleg nem lehet azt mondani, hogy csak elhagytam magam. Ha normálisan érkezel és mozogsz, akkor a tested tudja mennyi kell neki plusz, vagy akár mínusz
2020. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igaz én cukros voltam és diétát kellett tartanom plus inzulint is. A kórházból minus 10 kg al jöttem haza persze volt miből fogyni
2020. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57 voltam a terhesség elején, 75kg-val mentem a 39.héten szülni. 3nap múlva 59kg voltam. Most 4hónap elteltével 51 vagyok.
2020. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!