Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hasfájós csepp a legjobb?

Melyik hasfájós csepp a legjobb?

Figyelt kérdés

Már annyi fajtát kiprobáltam de semelyik sem használ.

Másnál is volt ilyen hogy hiába adott a babának hasfájásra cseppet és nem használt?


2020. máj. 3. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi idáig az Espumisant használtuk, tud is pukizni rendesen, de túl sokat nem segít. Most 3 napja kapja mellé a BioGaia-t, meglátjuk, így mennyire lesz hatásos. Szerdán lesz 10 hetes a babám, remélem mostmár lassan kinövi.
2020. máj. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Monden babánál más


Az igazi hatásos az idő.. kinövi.. de tényleg..

Nalunk csak a colief vált be

Második gyereknek meg elég az espumizan

2020. máj. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Infacol
2020. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi mindig espumisant használunk/használtunk. Minden etetés előtt 40mg ( 25csepp a babásból). Sokat segített Neki a pocakfájáson. Most 6hónapos,és este vacsi előtt adok neki (szopizik),ha úgy látom, hogy gázos, és hogy tudjon aludni éjjel.

Infacol is szimetikon tartalmú, az is ugyanilyen. 40mg szimetikont kaphat egy baba, de ez nem szívódik fel, tehát túladagolni nem lehet.

2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Espumisant és Infacolt adtunk, valamennyit segített. A Gripe Watertől ment a hasa.

Szerintem is babafüggő.

2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok: egyszerre 40mg-ot,tehát minden etetés előtt akár.
2020. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem!Sajnos 3-4 hónapos koráig szenvedés van.Nem tudom a te babád tapszeres e de ha igen,a tápszer váltás segít.Meg talán még a bébi mecsek tea.
2020. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik se vált ve espumisant annyira utálta hogy öklendezett. A pukikra kesőbb a biogaia jó volt.
2020. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy a cseppektől amit adok neki has fájásra attól fáj neki?
2020. máj. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!