Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babának a Milupa...

Hasfájós babának a Milupa Komfort 1 vagy a Beba 1 pro esetleg a Milupa Ha1 optima a legjobb? A gyerekorvos azt mondta, hogy ezek a legjobbak hasfájós babáknak. Na de melyik a legjobb? Esetleg a Novalac AC?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, nagyon hasfájós. Sajnos egyre kevesebb a tejem és pótolni kell neki.
2011. jan. 24. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a novalac ac hozott javulást, még a milupa komfort sem:( Én is 3 hetes korától voltam kénytelen pótolni neki:(
2011. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 24. 09:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a Beba 1 pro nem vált, csak rosszabb lett a helyzet, szerintem Novalac-ot add neki.
2011. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. ez a fajta tápszer nem üli meg úgy a gyomrát,mint a többi? 2.5 óránként szopizik egyébként de a Milumil Ha start optima úgy megülte a gyomrát, hogy 5 óra hosszáig sem volt éhes utána
2011. jan. 24. 10:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milupa Pregomin vált be. Az első fiam Milupa HA1-et evett, attól szorulása volt. Most a második babócánál viszont semmi probléma nincsen. Sajnos nálunk is kevés volt a tej, és a 2. héttől pótolni kellett.
2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milupa Komfort 1 vált be. Onnantól, hogy kapta a babám, nem fájt a hasa. A többit nem ismerem.
2011. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És te hogy pótoltál? Minden etetésre kapott anyatejet és tápszert is vagy egy etetés anyatej a következő tápszer?

2011. jan. 26. 10:52
 8/16 anonim ***** válasza:

09:48-as vagyok


Először cici, majd utána tápszer. Próbáltam, hogy egyik cici, másik tápszer, de azt vettem észre, hogy a cici nem lesz több sajnos, sőt. És ugyanúgy pótolni kellett akkor is. Úgyhogy próbálom a cici szintet megtartani, de több tej az sajnos nincs így sem.

2011. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már nem akar szopizni, mert a pótlást cumisüvegből kapta, így le kell fejnem a tejet. Úgy lehet pótolni, hogy egy evésre anyatejet kap a következőre meg tápszert?
2011. jan. 26. 11:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha minden igaz, az alább link a 7 hetes babához visz. A hosszú, több oldalas kommentet küldtem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

Ha még szeretnéd szoptatni, érdemes megküzdened! A szövegben láthatod majd, hogy olyan anyák is szoptatnak, akik örökbe fogadtak.

Ez a link: [link]

is érdekes. Sajnos sok a rossz tanácsadó. Már a kórházakban is belekakálnak a csecsemősök a dolokba (tisztelet a kivétel, pl. Miskolc) ugyanis régebben még a kórházban is kanalaztak, vagy poharaztak, hogy ne szokjon le a ciciről.

Én fanatikus szoptatós vagyok, világ életemben e mellett voltam, így ki is voltam idegileg, mikor úgy tűnt megy el a tejem. Minden követ megmozgattam és talán sikerült egyenesbe jönnöm. 3 hónapos a babám.

Ja, és én kb. 2 hetes korától tudtam rendesen szoptatni, mert császáros voltam.

A másik kérdésnél azt is írom, de még sokan mások is, hogy TILOS A PÓTLÁS!!! Pár napig kibírja, addig meg a tej is rendbe jön, ha bízol magadban és azokban akik ezt mondják.

Hasfájásra nekem az Infacol jött be, de lehet, hogy az is hogy én Laktoherb teát ittam, ami segített neki durrogtatni. Ha sír, és úgy érzed a hasa miatt, fektesd hanyatt és nyomkodd a térdét a hasa felé, jó erősen, de mégis óvatosan. Ha minden igaz, jólesően nyökögni fog, és még durrogat is. :)

Tudom, hogy manapság mindenki ellenzi a hasonfekvést is, de én folytattam anyukám hagyományát és valószínű az is segített, mert úgy jól össze tud gömbölyödni, és ugyan csak könnyebben jön a popsiján a szelecske.

2011. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!