Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek volt a legtöbb hónapig...

Kinek volt a legtöbb hónapig has fájós a babája?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nagyon sokáig még evvel szenvedünk majd?


Akinek minden nap fáj a babájának a hasa annak nagyon sokára múlt el?


2020. máj. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt most az fog nyerni aki a másikra licitál? Mert akkor vesztettem, 2 hétig volt hasfájós a babám.
2020. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 5 honaposak, de meg faj egy kicsit, pukikra felebred ejszaka, de ugy kifejezetten nem sir miattuk, sak nyoszorog es szenved. Ez olyan 3 hos koratol van igy. Elotte nagyon sokat sirt, tornaztatni kellett hogy jojjenek a pukik. Mostmar magatol pukizik.
2020. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora környékén.
2020. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már a kb negyedik hasfájós kérdésed. Van bőven ezen kívül is, keress rá...
2020. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hetesen kezdődött és 3 hós korára múlt el, addig minden nap fájt pár órát délután. Egyébként ez a legáltalánosabb forgatókönyv a szakirodalom szerint.
2020. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy darabig összekevertem a hasfájós siírást a nem tudok elaludni sírással. Nem tudom nektek mi segítene, de lehet, hogy nem a hasa miatt sír, annyi minden más is lehet ami zavarja.

Ha szoptatsz, akkor ne egyél bizonyos ételeket, hátha az a baj. Ha tápszeres, próbáljatok ki másik tápszert. Jutavit probiotikus cseppeket próbálta egyik barátnőm a kisfiánál, nekik bevált. Van baba aki a D vitamin cseppek miatt hasfájós, azt is megpróbálhatod hogy más fajtát adsz neki, hátha az a baj. A lányom zenére megnyugodott, elindítottam neki halkan a youtubról egy hosszú babaaltatót, hamar megnyugtatta. Lehet hogy azért is sír mert ki vagy készülve és érzi rajtad. Legyél pár órát a baba nélkül, addig valaki vigye el sétálni, te meg pihenj, relaxálj, hallgass zenét vagy bármit ami feltölt.

2020. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!