Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztérikus síras elalvás előtt?

Hisztérikus síras elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kicsim,1 éves kora óta nappal is éjszaka is csak letesszük és alszik magától,max pár percig énekel. Ma hogy letettem nagyon sírt,mintha sírógörcsöt kapot volna, ott maradtam vele míg elaludt+dúdolás,simogatás mint "régen". Lehet elkezdett félni a sötétben, vagy a rossz álomtól vagy? Ilyet csak pár hónapos koráig csinált azóta nem.

2020. máj. 5. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Másfél évesen jöhet egy nagy változás. Sokan már ekkor belépnek a dackorszakba, (bár nyilván ez még csak ízelítő), és bizony ez hatással lehet az alvásra, mert ő úgy dönt hogy nem akar aludni.


De az éjjeli fényt mindenképp javaslom ha eddig nem volt, hátha tényleg csak a sötét a baja..

2020. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. Eddig letettuk és aludt, éjszaka most is, de napkozben elkeseredett, sose hallott siras, vagy inkább rekedtes uvoltes. Van Egy kis káosz mondjuk most az egyet alszik, vagy kettőt napkozben téma körül, de nem tudom mi lenne a megoldás, ma egy órát próbáltam altatni ebéd után aztán kivittem az udvarra babakocsiban ahol azonnal elaludt... nagyon szeretném, ha vissza állna a régi rend.
2020. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!