Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a másnapot...

Hogy bírjátok a másnapot egyedül, mikor éjjel sokszor kelni kell a babához és nem alszotok rendesen?

Figyelt kérdés
Enyém nagyon jól alszik az elejétöl, éjjel egyben kb 10 órat, pár rosszabb éjszakája volt az első fogaknál,ill mikor náthás volt egyszer. A rekord az volt h 3szor kellett bemenni hozzá éjjel. Ez így n vészes,mégis minden éjszakától félek, h mi lesz (pedig már 1 éves) mert nagyon félek a kialvatlanságtól. Levegőt is alig veszek,mivel a wc közel van a szobájához inkább el se megyek miután elaludt. Telefonnal világítok ha van még valami dolgom. Pedig tudom ha ébred nem a zajokra hanem valami más baja van. Hogy birjátok másnap ha nem aludtatok eleget este? Vagy mikor ő alszik nappal akkor tudtok ti is?Nem vagytok zombik? Úgy hogy lehet vidáman játszani a babával?

2019. okt. 24. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elso egy honapban ejjel is 3 orankent aludtam aztan 2 het alatt elhagyta az ejjeli eveseket es atalussza az ejszakat. Azota enis labujjhegyen jarok ha letettem aludni nehogy felebredjen😅😅 szornyu volt amikor kelni kellett hozza en olyan hulla voltam h nemigaz. Csak akkor meg napkozben is aludt evesek kozott most mar ugye tehat ha most kelne ejjel plussz a nappalt len kene tolni h jatszom vele stb... hat minden tiszteletem azoke akik ezt birjak
2019. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*3orankent ettem. Bocs elirtam
2019. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, valamiért nem tartottam tőle


Mi nem óvatoskodunk.

Volt, hogy barátokkal iszogattunk is mellettee ( nyilván én alkoholmenteset


Rosz éjjelt megérzem (5-6 kelés, vagy elég 1 is amikor nem tudom letenni) de ez ritka.

Én szó szerint egyedül vagyok vele heti 3-4 nap, amikor az apja nem találkozik vele az alvas ciklus és a beosztás+suli miatt.

Mellette most terhes is vagyok.

Így picit alapból fáradtabb vagyok.


Alapvetően eddig jól tűrtem a szélsőségeket, egyébként nem vállatuk volna be a tesót ilyen hamar

1,5 év lesz köztük

2019. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Kávé, kávé és kávé. Naná, hogy zombi az ember. De csak 18 év az egész. ;)
2019. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Az ember hozzászokik egy idő után. 19 hónapos, már akkor rosszul aludtam, mikor terhes voltam vele. 6 hónapos koráig 2x kelt kelni éjszaka, az még nem volt vészes. 12-18 hónapos koráig viszont még 1x evett, de utána akár 2-3 órát is fent volt. 8-kor elaludt, mi jó esetben 10-kor,de ő már éjfélkor kukorékolt, fent volt 2-3-ig, addigra teljesen kiverte az álmot a mi szemünkből. Mire vissza bírtunk aludni megint nyekergett kiesett a cumi vagy bármi más gond, férjem 6kor kelt dolgozni, ugye én is felébredtem, a lányom meg 7kor ébredt teljesen kipihenten és kezdődött a nap. Jó esetben 4-5 órát aludtunk összesen több részletben, de sokszor csak kettőt 10-től éjfélig. Egy idő után már ez volt a természetes, se álmosságot se fáradtságot nem éreztem, pedig 14 hónapos korában terhes lettem a kistesóval. Most pár hete elhagyta az éjszakai evést, de küzd a szemfogaival, múlt éjjel épp 3 órát aludtam. Ma mégis szuper napunk volt.
2019. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó hallani,hogy úgy is lehet jó a nap,ezt n gondoltam h átszokik a szervezet. Lehet én azért tartok tőle mert pár rosszabb éjszaka volt csak,és az rosszul érintett eléggé😅
2019. okt. 24. 21:11
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt, hogy ejjel fél 11től hajnal 3ig ( a rekordja fél5 ) fent volt. Baromira megviselt, mert ez ment vagy 2 hétig. Mentalisan és fizikailag is hazavágott. A férjem persze nyugisan aludt, mert másnap neki munka volt. Volt olyan, hogy este a zuhany alatt bőgtem, mert nem emlékeztem, hogy a fenebe altattam el előző este. Összefolytak a napok. Jóforman a szeptember úgy múlt el, hogy fel se fogtam.


Aztán ezt a szokását elhagyta. Most 11 hetes. :)

2019. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Irigylem azt, hogy van erőd ezen gondolkodni. A fiam 3 órája alszik. Eddig 2szer ébredt. Általában ha csak 5-ször kel, az már jó. Tegnap 2:45-5ig partyzott. Engem nem hagyott aludni, de csendben feküdt s babrált. Hozzászoktam. Miután elfogadtam és nem érintett rosszul, azóta jobb. (bár 7 hónapig aludt egyben minden éjjelt majdnem0
2019. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Én hozzászoktam. Egész éjjel cicin csüng (velünk alszik)

Régen nagyon lusta ember voltam, képes voltam 10-12 órákat aludni egyhuzamba egy hétköznap. Imádtam aludni, de hidd el, átáll az ember. Pl most már alszanak a fiúk, én mégis a GYK-t nyomom, pedig nemsokára újra cicizik...

Már nem vagyok fáradt, teljesen hozzászoktam ehhez az állapothoz.

Sokszor viszont nagyon türelmetlen vagyok, úgy gondolom hogy ez viszont a fáradtságtól lehet, ha én nem is érzem, de a testemet nem tudom becsapni...

2019. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem a másnap a rossz. Akkor nappal van, még ha nem is aludtam sokat és azt is csak darabokban, ki lehet bírni. Ha elfog az álmosság iszok egy kávét. Inkább az éjjel a szörnyű hogy hogy maradok fennt amíg a pici fent van. Valamelyik éjjel 1 órát aludtam mikor keltett és fent volt majdnem 3 órán keresztül majd újból 1 órát aludtam mikor megint keltett. Ilyenkor nagyon nehéz fent lenni vele.
2019. okt. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!