Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok van külön a pelenkákna...

Nálatok van külön a pelenkáknak szemetes? Mi az előnye?

Figyelt kérdés

Hallottam h van ilyen? Mire jó? Nem elég csak a sima vegyesbe dobni?

Érvek, ellenérvek?



2020. máj. 6. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Nincs. A kakás pelus levétel után repül az udvarra, amikor megyek le kidobom a nagykukába. A pisis elfér a simába. Biztos más lenne ha pl panelban laknánk.
2020. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk van. (Angel Care). Szerintem nagyon praktikus, peluscsere után rögtön beledobom a pisis pelust. Mi a kakis pelenkát sose dobjuk bele, rögtön zsacsiba az összes törlővel és megy ki a nagykukába.

De pisinek (ami azert gyakrabban van) nagyon praktikus, kéznél van, és valóban szagmentes.

Annyi hogy mi nem azt a drága hozzávaló zacskót tesszük bele, hanem sima szemetes zsákot, ami tökéletesen funkcionál és sokkal olcsóbb.

2020. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szagmentes és higiénikus.
2020. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedek itt, hogy csak ennyi kakás van mindenkinek...

Nálunk több kakapelu van mint pisis.

Egyik 20 hónapos, másik 2,5 hónapos

Nagynak napi 4 kaka+2-3 pisis

Kicsinek minden szoptatáskor majdnem, tehát 7-8 kakapelu 1-3 pisis


Angelcare 2 naponta telik meg..

Nem spec zsák van benne, hanem megkötös 60l-es

Kuka 2000 ft volt akcióban. 1 zsákkal / úgyh majdnem ingyen/


Amig egy gyerek volt 4-5 napot bírt..

2020. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte nem volt de hamar rajottem hogy kell.... es vettunk. Orulok h megvettuk mi a tommee tippieet vettuk, total bent tartja a szagot. Azert faj egyedul a szivem mert nagyon nem kornyezetbarat... :(
2020. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!