Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell otthon a pelenkákna...

Miért kell otthon a pelenkáknak külön kuka?

Figyelt kérdés

Olvasom h tartó kuka, stb.

Nem elég a konyhai vagy a fürdőszobai kukába bedobni?

Miért kell külön gyűjteni?


2019. júl. 20. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert ez is még egy cucc, amivel lehúzhatják az anyukákat. Mi konyhai kukába tesszük.
2019. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Mi kertesben lakunk, ha csak pisi van a pelusban akkor a konyhai szemetesbe dobom, kakinál meg kiviszem a kinti kukába.

Lehúzás a külön kuka neki, főleg a bele való szemeteszsák iszonyat drága!

2019. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Mi vettunk kulon a pelusnak kukat, mert ha a konyhaiban tartanank, akkor eleg budos lenne a konyhaban... eleinte igy volt, hulyesegnek tartottam, de aztan rajottem h eleg budi tud lenni egy telerakott pelus es a konyhait kukat azert eleg sokszor kinyitotd egy nap... igy nekunk a fel lakas kakiszagban uszott😅
2019. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Jaaa, akkor ezért van egy éve FOLYAMATOSAN szarszag a szembeszomszéd ajtaja körül. Ő sem egy extrán záródó, erre tervezett kukába teszi, hanem a sima konyhai szemetesbe ezek szerint. Csak az a baj, hogy eme guszta szokását az egész folyosó “élvezheti” velünk kezdve. Hurrá. Na és mennyit spórolt így, most megnézem... nem egészen ötezer forintot. Klassz. Hát ezért megéri szarszagban úsztatni a társasház folyosóját.
2019. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi kertes házban lakunk, így egyből kivisszük a kinti kukába a pelenkát, anyósom panelban, ha nála vagyunk a kakis ott is egyből megy a szemétledobóba, pisisnél meg van amikor megvárja a wc-ben zacskóban a következőt, de ha mi laknánk panelban tuti beszereztem volna, nekem ér annyit hogy ne legyen bent szar/húgyszag 2-3 évig - mert tuti nem rohangálnék éjjel-nappal a ledobóhoz
2019. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

A pelenkakukasok szeretik gyujtogetni. Hany db is fer bele, mig kiurititek??


En azert rakom kulon, mert legalabb napont kivisszuk a nagy kukaba, ami a haz elott all, nem tul higienikus gyujtogetni, foleg yen melegben, meg akkor sem ha szagmentesen le van zarva, egyszeruen csak undorit.

2019. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs szemétledobó a panelban. Lent vannak a kukák a ház előtt. Nyilván nem rohangálnék le minden egyes pelenkával. A konyhai szemetesbe pedig nem teszek kakis pelenkát. Nem egy nagy kiadás erre venni egy fedeles vödröt egy ezresért...
2019. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Lakásban lakunk, van pelenkatartó kukánk és nagyon szeretjük. Szagzárós, nem fogok a negyedikről minden kakis pelussal leszaladgálni. Sima konyhai kukában iszonyat szaga lenne. Természetesen ürítjük 2-3 naponta. Örülök, hogy megvettem. Higiénkusan, szagmentesen lehet tárolni és üríteni. Nem érzem lehúzásnak, praktikus és megkönnyíti a mindennapokat.
2019. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Lakásban lakunk, a közös nagy kuka lent van a ház előtt nálunk is, nem fogom külön leviszegetni. A konyhai kukába meg be nem teszem mert azt is kb heti egyszer visszük le mert addigra telik meg, elájulnánk a bűztől. Olyan vákuumos pelenkakukánk van amibe sima szeteszsák kell, azt is kb hetente visszük le. Így is olyan rettenetesen büdös, hogy majd behányok amikor űrítem, nem tudom milyen igénytelen ember képes azt szagolni a konyhában... Nekem megérte, hogy 5 ezer forinttal “lehúzzanak” mert sokkal higiénikusabb és egyszerűbb.
2019. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a szembelévő lakásból állandóan sz@ros pelenka szag jön ki, mert egy felnőtt asszonyt pelenkáznak. Iszonyat. Ha valaki nem udvari házban lakik, ahová ki lehet vinni rögtön a külső kukába, az csomagolja be még külön valami tartóba!
2019. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!