Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri beruházni pelenkatároló...

Megéri beruházni pelenkatároló szemetesre?

Figyelt kérdés

ha igen, kinek melyik fajta jött be? Meddig tudta használni/pl hozzátáplálás után is/? Az utántöltő meddig elég?

Akinek nem jött be kérem az is írja le, hogy miért.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 1. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem veszek, nem találom értelmét. Miért tegyek a pelenkázó mellé kukát, ha a konyhában már van egy és kb 10 lépés az udvarra kivinni a szemetet? Nekem nagyon felesleges kiadásnak tűnik. Sógornőm vett szemetest, de nem kifejezetten pelenkatárolót. Ha nagyon budi a "termék", akkor kiviszi az udvari kukába, de amúgy megvárja míg megtelik a kuka és akkor üríti.
2013. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Igazából én sem látom értelmét.

Én úgy csináltam, hogy vettem pici szemeteszsákot. Ebbe gyűjtöttem a pisis anyagot napközben, egyáltalán nem volt büdös mert összecsavartam a zacsit, amikor meg kaki volt a pelusba azt is közétettem és így ment a nagykukába. Nem volt se szag, se semmi.

2013. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy erkély nélküli panelban lakunk:s
2013. márc. 1. 12:14
 4/12 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem érdemes külön gyűjteni a pelenkát a konyhai szeméttől, nem lesz büdös az egész lakás.

A kifejezetten pelenka tartó szemetesek szerintem fölösleges pénzkidobások, bármilyen kis kuka megteszi.

2013. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is szemeztem vele sokáig. Aztán valahogy nem lett. Nem is bánom, mert az utántöltő tasak elég drága bele. Úgy oldottam meg, hogy a pisis pelust csak összecsomagolom, úgy bele a szemetesbe, a kakisat meg bele egy uzsonnászacskóba, és csomózom. Így nincs büdös.
2013. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem egyet használtan(harmad áron). 4 hónapos a babám, láthatod, hogy mennyit törtem rajta a fejemet: legyen, ne legyen... És tudod mit? Nagyon-nagyon bevált. Angelcare-t vettem, teljesen szagtalan. Ha a kazettából a zacsi elfogyott, és elfelejtettem venni másikat, akkor uzsizacsiba teszem a pelust és úgy be a pelenkakukába. Pont a pelenkázó mellett van, szerintem nagyon praktikus. Érdemes használtat venni, újonnan aránytalanul drága szerintem.
2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Angelcare van, a légzésfigyelőhöz volt ajándékba. Amúgy nem hiszem, hogy vettünk volna.

Teljesen légmentesen zár.

Szerintem praktikus, de lehet élni nélküle is.

Kb. 1 hónapig jó a zsákja, ami azért nem olcsó. Leginkább akkor volt használva, amíg csak anyatejesek voltak a gyerekek. Akkor ugye még folyik a kaki rendesen, a lányom meg rendszerint egyszerre nyomta ki magából az adagot (lehetőleg peluscserekor), és akkor jó volt, hogy csak beledobtam a mindenhol kakis pelust és kész. (erre mondjuk jó lehet, egy sima szemetes is) Bár azért a kakinak van szaga, és a pisinek is.

Hozzátáplálás után a kakisok rögtön a kukába, míg a pisis, hol a pelenkásszemetesbe, hol a kukába (kedv és időjárásfüggő). Ha egyszerre cserélek pelust a két gyereknél, akkor kuka.

Amíg sokat kell cserélni a pelusokat akkor jó, ha már napi 4 pelus fogy, akkor már fölösleges újabb szemetesszacsit venni.

2013. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Most látom, hogy panelben laksz és erkély nélkül.

Hát én lehet, hogy beruháznék egyre. Használtan v. valami akció keretében.

Mi mondjuk kertes házban lakunk, így a kuka pár lépés.

Amúgy mi 3-4 naponta ürítettük a szemetest, de semmi szag nem volt a szobában.

2013. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! A Brendonban most nagyon leáraztæk az angelcaret, szerintem azt megnézem.
2013. márc. 1. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gondolkodtunk rajta, hogy vegyünk (erkély nélküli panelban lakunk), végül az lett a megoldás, hogy mivel úgyis folyton kapunk zacskót a zöldség, gyümölcs, zsemle vásárlásakor abba tesszük a pelenkát és jól becsomózzuk, utána megy a konyhai szemetesbe. A zacskók ott vannak a pelenkázón, így kéznél van mindig. És mivel már az egész család félre teszi nekünk a zacskókat így sosincs hiány :)
2013. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!