Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tartotta magát hason?

Mikor tartotta magát hason?

Figyelt kérdés

Jövőhéten leszünk 3 hónaposak, csak hason alszik a babám, viszont ha napközben hasra teszem utálja, kiveri a balhét.

Erőltessem vagy hagyjam hogy magától ráérezzen?

A ti babátok mikortól nyomta ki magát?


2020. máj. 6. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 és fél hós, kb. egy hete kezdte el. Előtte utált hason lenni ő is, most is kb. 10 perc a max, de abban a 10 percben most nyomja keményen, még nevetgél is közben. Így naponta többször is próbálkozunk. Meg van ilyen hatalmas fitnesz labdánk, tudod, azon gyakoroltuk naponta kétszer. Ezt ajánlom nektek is. Meg hát próbalkozzatok naponta többször, ha nyekereg, próbáld szórakoztatni valahogy, tegyél elé játékokat, ha sír már, akkor hagyd abba. Aztán később újból. Mi mindig kicsivel evés előtt csináljuk, amikor már nincs tele a hasa az előző adag kajával.
2020. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok még, egyébként egyik napról a másikra kezdte el szépen kinyomni magát. Egyik nap még nem csinálta, csak a fejét forgatta, másnap meg nevetve kinyomta magát. Tiszta boldog volt h sikerült neki. :) Meg én is.
2020. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 7 hetes korában egyszer csak megcsinálta, sőt át is fordult. Azóta meg lusta rá :D
2020. máj. 6. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
3,5 hos volt mikor mar rendesen ment neki es 5 hos mikor 20 percet is elvolt hason
2020. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!