Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb légzésfigyelő? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy melyik jobb azt nem tudom, mert mi egyfajtát használunk: Angelcare 401!

Ezzel semmi problémám nincs. Lassan fél éve használjuk, és még egyetlen téves riasztás sem volt!

2010. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk "Álomvirág" van. Számomra nagyon megnyugtató, mert a baba külön szobában lakik. A 2 hónap alatt egyszer beriasztott tévesen, mert a 4 hetes kislányom az éjszaka során kiaraszolt az érzékelő panelek hatósugarából, és a kiságy legvégében, a sarokban kucorgott.
2010. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezt az utóbbit, (álomvirág) ne vedd semmiképp.

Ugyanis a baba ahogy nő egyre jobban fog mozogni éjjel. Vagyis lemászhat a lapokról.És hozza rád a frászt. Vannak olyanok amiknél ez nem fordulhat elő.

Nekünk Angelcare van, már 3.baba használja,és egyiknél sem riasztott egyszersem!!! Ez amit mi használunk az angelcar AC100-as. Ez egy régebbi. Csak ajánlani tudom. Tucatszor lemásztak róla...még akkor isérzékel amikor pelenkázón van és pelenkázom. Nagyon érzékeny, és nagyon nagyon megnyugtató.

2010. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk is álomvirág van,egyszer sem volt téves riasztás,pedig már8 hónapos a fiam.pedig ő is közlekedik,mégsem mászott le róla.
2010. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Álomvirág van, soha nem volt téves riasztás (másmilyen sem szerencsére). Az én fiam is össze-vissza tekereg a kiságyban, de nem tudott még lemászni róla. Három érzékelő lapja van. Én is gondolkodtam az Angelcare-n, de aztán nem bántam meg, hogy az agyonreklámozott helyett a magyar cucc mellett döntöttem. Ja, és a döntésemben erősen befolyásolt, hogy a kórházban is ugyanilyen volt a koraszülött osztályon.
2010. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

baby controll.

2 lapja van, elég nagy, ha a másik sarokban van a baba, akkor is érzékeli.

mi 6 naposan kórházba kerültünk, ott volt ilyen, engem ott győzött meg.

2010. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk álomvirág van és volt téves riasztás kétszer. Az ágy sarkába volt a gyerek, de mikor bementünk láttuk, hogy lélegzik és érthető volt, hogy beriasztott, mert a sarkába volt.

Szerintem bármelyikkel lehet téves riasztás, ha utána olvasol ennek akár az is okozhat, ha forgalmas helyen laktok, vagy dübörög a zene a szomszédban.

Na meg ha nem tudod mit kell csinálni, ha beriaszt, cseszheted, mert édes kevés hogy mentőt hívsz.

Ajánlom, hogy menj el egy tanfolyamra pár óra az egész! Nagyon megéri, kérdés az, ha szükséges van-e lélekjelenlét csinálni mindazt amit ott tanítanak, na ezt nem szeretném megtudni, de én voltam ilyenen.

Szóval tök mindegy melyiket veszed téves bármelyikkel lehet, de tudni kell mit tegyél ha éles a riasztás.

2012. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most nézem hogy milyen régi a topic :)
2012. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!