Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANYUKÁK, egy gyerek miatt...

ANYUKÁK, egy gyerek miatt érdemes együtt maradni a párunkkal?

Figyelt kérdés
4-éve vagyunk együtt,van egy kislányunk aki most volt 1 éves.Az utobbi időben eléggé romlott a kapcsolatunk,a párom állitólag nem szeret,de még mindig itt van.Én szeretem őt és nem akarom elvesziteni.De a gyerek nagyon sok erőt és energiát elvesz.Mit tegyek szerintetek,szerethet még valaha?
2010. júl. 29. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok hogy jobb legyen, menjetek el párterápiára az segíteni fog. A mi házasságunkat is próbára tette a gyerek, de hála Istennek átvészeltük. Mi jártunk pszichológushoz és sokat segített. De ha nem megy akkor szerintem ne erőltessétek mert hosszú távon csak a gyerek miatt nem fog menni.
2010. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ez nem olyan, hogy egyszer szeret, egyszer nem. És a gyerek egyáltalán nem összetatró erő, ha valaki menni akar, és a gyerek meg esetleg a veszekedéseket látja. Annál rosszabb nincs.
2010. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Konkrétan kérdezz rá hogy ha nem szeret akkor minek vagytok együtt?

Ha a gyereket mondja, mond meg neki hogy attól hogy elköltözik külön mentek, te akár minden nap biztosítod a láthatást.


Nekem van egy nagyon jó barátnöm ahol ilyen pici volt a baba mikor apuka már láthatóan nem szerette a csajt. Afiu most 10 éves és mint egy idióta. A 2 szülö csak a gyerekmiatt maradtt együtt szó szerint szívták egymás vérét, és a gyereket apukának sikerült igazán maga mellé állítani. Pl közös programokon mikor a 8-10 éves gyerek idiótán viselkedett megkérdeztük neki miért jó hogy mindenki mérges rá.vaálsz: mert anyut ezzel idegesíthetem. ezt az apja szokta mondani.

Most vállnak de megérte hogy egy idióta gyereket neveltek?

2010. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseriteni,de ha egyszer elmúlik valami az nem hiszem,hogy újból visszajönne.Próbáljátok meg már csak a kislány miatt is,ha nem megy együtt tovább,akkor meg sajnos válni kell.
2010. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is megpróbáltuk még egyszer.Akkor sem ment.(hasonlóan 1éves volt akkor a kisfiunk,és 5 éve voltunk együtt a párommal)Szóval elköltözött,azóta sokkal jobb:)Persze a gyerekét imádja,sokszor jön és viszi el ha úgy van,és még mi is emberi módon tudunk beszélni egymással.

Szóval a gyerek miatt nem érdemes és nem is szabad együtt maradni, mert ez csak neki lesz rossz,nyilván érzi a feszültséget rajtad és ezáltal ő sem lesz nyugodt.

Próbálj beszélni a pároddal, adj egy kis időt,de sztem ha már nem szeret akkor felesleges.

És nem lesz könnyű, főleg nem az elején,de pár hónap és már az lesz neked is a természetes hogy csak 2en vagytok.Bár még akkor is lesznek majd hullámvölgyek.

2010. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet én vagyok csak ilyen felfogású,de ha nem szeret és elmegy ,örüljön neki ha hetente láthatja.ez nem olyan dolog szerintem,hogy anyucival össze bújúnk ,meglesz szerelmünk gyümölcse ,madj már nem szeretlek egy év múlva.4év még nagyon fiatal idő.Én 12éve vagyok a párommal ,van egy 2éves fiunk ,nekünk is vannak nehéz időszakok,bár nem gondolnám,hogy nem szeretjük egymást,pedig néha olyanok vagyunk mint egy olasz család.Viszont én megmondtam neki,ha egyszer elmegy ,vissza nem jön és vállalja ezt így!

A gyerekkésőbb fel lenne világosítva miért is lett így.Nem azért,hogy ellene hangoljam hanem,hogy tudjon róla. 2éves baba + egy 36hetes pocaklakóé

2010. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 12.-ik éve vagyunk együtt,most 1 éves a kisebbik..nekünk is vannak/voltak problémáink,ami szerintem leginkább abból adódott,hogy nem tudtunk/tudunk annyit figyelni egymásra,mint szeretnénk,de dolgozunk a problémán..igaz mindketten a megoldásra törekszünk,mert szeretnénk együtt maradni,de nem csak a gyerekek miatt...
2010. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élvált szülök gyereke vagyok-3 éves voltam-.Szerintem inkább legyenek boldogok a szülök külön,minthogy a gyerek hallgassa szülei vitáit,stb.A gyerek is akkor boldog,ha szülei azok.

Ezek ellenére szívböl kívánom Neked,hogy rendezödjön a házasságotok EGYÜTT!!!Kívánok nektek minden jót,próbáljátok meg megoldani a problémákat,hiszen nagy a tét.Mondd el a férjednek is.Sok sikert!

2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!