Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 16-18hónapos gyerek és az...

Egy 16-18hónapos gyerek és az újszülött ruháit moshatom együtt?

Figyelt kérdés
most 16hónapos,és a tesó májusban érkezik.idő és spórolás szempontjából moshatom majd együtt a ruháikat?vagy várjak vele pár hónapot?
2010. márc. 11. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyereknél sem mostam külön, sem a 2 gyerekét, sem a mienkét.

Szétválogatom, hogy sötét, világos, vagy fehét és a szerint mosok, így is megy majdnem minden nap a gép.

Sima folyékony mosószert használok, öblítőt nem.

2010. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen ,mert én mosás, öblités után + öblitem ki még 1 X tiszta vízzel.
2010. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vok. én 16 hónap után most kezdem a mi ruhánkkal mosni ha nem bady.Badyt 2X öblitem
2010. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy babám van de én elejétől fogva a mi ruháinnkal mosom az övét. 5 hónapos és semmi baja nincs. Mivel folyamatosan nő, nincs annyi ruhája, hogy csak az övével megteljen a gép. Szerintem te is moshatod ahogy eltervezted.
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van, de soha nem mostam külön a gyerekek ruháit, és nem is öblítettem többször. Igaz baba mosószert használok, de semmi egyéb. Soha nem volt semmi gond belőle.
2010. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kb 5-6hós koráig külön mostam neki,csak sensitivvel,azóta a mienkel mossom és semmi baja 23hós
2010. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 hós koráig külön mostam,majd a 2 gyerekét együtt(7,5 hós és 7 éves)Baba mosószerrel,öblítővel.Az enyémet és a férjemét külön mosom.
2010. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, majd nézd meg, hogy nem érzékeny-e a bőre. Én az első gyerek ruháit mindig együtt mostam a miénkkel, semmi baja. A 2. gyerekem meg mindentől kipattog, muszáj külön mosnom.

De a fehérneműt azért tényleg ne tedd be a gyerekruhák közé.

2010. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

nem értem ezt a külön mosás dolgot, ha kimosom aruhát, akkor eltávoznak a szennyeződések és nem belemennek a másik ruhába

anyám ha külön mosott volna az ikerhugaimra, rám és az apámra akor még mindig mosna

és akkor nem volt babamosószer, meg ilyenek

2010. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van! És nem beszélve vízről és az energiáról. Ha félig van a mosógép, akkor is annyi víz fogy, mintha tele lenne. És a mosódobot is jobban megterheli, ha félig van ruhával a gép, nagyon dobálja, ami nem tesz jót a mosógépnek, az élettartama rövidül így.
2010. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!