Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet olyan, hogy két...

Létezhet olyan, hogy két kicsi baba/gyerek (1 év körüliek) nem szimpatizálnak egymással? Valakivel szívesen játszik együtt a babám, valakivel meg nem, ezért kérdezem.

Figyelt kérdés
Köszönöm annak, aki válaszol.
2010. jún. 22. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy létezik. Nem buták ők, csak gyerekek. Ha más teljesen a habitusuk, simán lehet hogy nem jönnek ki.
2010. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem (és az észrevételeim is alátámasztják) hogy ilyen korban még nem is igazán vesznek tudomást egymásról a gyerkőcök.Amolyan "tárgyként" kezelik a közelükben lévő másik gyereket,nem tulajdonítanak egymásnak jelentőséget.
2010. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azt vettem észre, hogy sok gyerkőccel elvan a lányom, szívesen odaadja a játékot nekik, nem harcolnak, ölelik, puszilják egymást. Másik gyerkőctől pedig mindig elvesz mindent, nem öleli, nem foglalkozik vele, vagy ha igen, akkor negatívan (ellöki a játéktól pl).

Én is azt hittem, hogy a szimpátia 2,5-3 éves korban alakul ki, de ezek szerint már hamarabb megvan.

2010. jún. 22. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem már most is van annyi eszük! Az án babám 10hós és van egy kislány akivel össze eresszük :) őket már egész kicsi koruk óta és mégis fél tőle:(.Más babáktól meg nem.Akkor valami csak van benne.
2010. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom haverkodik mindenkivel.Vadidegen felnőttekre is mosolyog.Viszont van egy 7 hónapos kis srác.Na, ha azt meglátja sírva fakad.Hát nagyon nem szimpi neki.

Azért nekik is van annyi sütnivalójuk, hogy kivel akarnak barátkozni, és kivel nem.Szerintem.

2010. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet, hogy attól a babától fél valamiért.
2010. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!