Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti gyereketek hany honapos...

A ti gyereketek hany honapos koratol ertette az alapveto dolgokat, amiket mondatok neki?

Figyelt kérdés

Kerem

Hol van apa

Add ide

Tedd bele

Vedd ki



2020. máj. 10. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos. Megérti ha mondom neki hogy kérem meg hogy gyere. Csak nem mindig foglalkozik vele. Kérdezem hol van apa álltalában ránéz.
2020. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk azt már érti hogy hol van apa? Mert akkor mindig ránéz.

Vagy hogy ott a Micimackó. Akkor is ránéz.


Nem, nem véletlen. Többször is kipróbáltuk. Teljesen érti!

Egyébként nagyon okos kis krapek 😀 már kuszni mászni akarna, meg minden olyant enni inni amit mi. Persze nem lehet még. 5 hónapos

2020. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az en gyermekem 10 hos es a keremet egyaltalan nem erti, azt h gyere igen de ennyi es kicsit aggodok
2020. máj. 10. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Mennyit beszelsz egy nap? Hulyen hangzik a kerdesem, de itt most arra gondolok,hogy szoktad hangosan mondani mit csinaltok, vagy csibalsz?

En mindent mondok. Szo szerinte egesz nap be se all a szam. Valahogy igy szoktunk hozza. Nem tusom h ennek koszonheto e, kb 8 hosan mar ertett par dolgot. 1 evesen a mondokakat utanam csinalja. Ide oda hívom jon megy. Odahozta mar 9 hosan amit kertem tole. 1 evesen joboar szot mondott is. Rengeteget jatszottam is vele,fejleszto jatekokkal. Bedobalos kockas izevel :D bocs nemtom a nevet. Kiskonyvet kapott amibe bele lehet illenszteni allatokat, es ezt persze vegig magyarazva neki. De en imadok is beszelni neki, meg enekelni mondokazni stb. Nem azt mondom h ez a kotelezo, de rosszat tutinem teszel vele :)

2020. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolso vagyok: ja azt elfelejtettem, tán a legfontosabb... a tiltas az egyik fulen be a masikon ki🤣🤣 erti, csak mocskosul tesz ra
2020. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze rendegeteget beszelek hozza en is

Ja es a hallasa rendben van

2020. máj. 11. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10-11 hónapos kora között értette meg az ilyesmit. De abszolút egyértelművé akkor vált minden amikor betöltötte az 1 évet, azóta kb mindent ért. De szerintem még nincs okod aggódni. Kb 11 hónapos volt mikor az olyan kérdésekre hogy “hol van apa, hol van a lámpa” stb konstans mindig ránézett az adott tárgyra, ezután kb pontosan 1 éves kora körül kezdett ezekre és egyre több dologra rámutatni.
2020. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7 hótól ezeket megértik. Még többet is.
2020. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!