Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vidítsuk egymást! Mi a legvicc...

Vidítsuk egymást! Mi a legviccesebb történeted a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nagyon jót nevettem! Nekem 16 hónapos a kislányom de még nem beszél, ha majd nálunk is lesznek jópofa sztorik remélem lesz ki elolvassa őket :)
2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amikor megszületett a kicsi szinte az első héten "apuci kedvence" még az, hogy lepisilte füdetés előtt apukáját, még le is f..ta! Ugyanúgy felemelte, mint az előzőekben leírt válaszban! :)
2010. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Most votunk nyaralni és a közelben volt egy tábor ahol lovak és egy csacsi is volt. Kislányom 18 hós, nagyon szereti a lovakat, gyágyúnak nevezi őket. Meglátta a csacsit és megszólalt papó, aztán odajött egy ló és azt mondta gyágyú, aztán megint a csacsira nézett és papó. Hiába mondtuk neki, hogy nem papó, csacsi, neki papó maradt.
2010. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 16hónapos és imádja a pónikat.Sokszor nézzük ezt a dalt is.

http://www.youtube.com/watch?v=nURwRjh_TUw

És amikor önfeledten játszik elkezdi ezt énekelni,de csak így:pici póni,pici póni,én pici póni,póni,póni,póni.

Zabálni való.

2010. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam még csak 10 hónapos, de tud alkotni rendesen. Tudja, hogy mit szabad, és mit nem. Persze mindig az érdekli, amit nem szabad. Ha csönd van, meg kell keresni a lakásban, mert tuti, hogy valami rosszaság van a dologban. Tegnap éppen az egyik csönd alkalmával Apa elkezdte keresni. Rá is talált Atimra a dolgozó szobában, amint éppen a könyves-iratos polc egyik iratkupacát "dézsmálja". Két számlát széttépett, és egy jó nagy kupacot csak úgy maga körül szétszórt a földre, Ő pedig a kupac tetején ült. Éppen egy számlát tépett ketté, amikor megérezte, hogy valaki figyeli. Felnézett Apára, aki éppen meg akarta kérdezni tőle, hogy miben sántikál. Ahogy észrevette az apját, eldobta jó nagy ívben a számlát, felkiáltott, hogy Hejjj!, és sebtében "távozott", elmászott a szoba másik végébe, mintha Ő ott sem lenne.

Hattttalmas volt a kis mocsok! :))) Természetesen jót derültünk rajta, nem lehet rá haragudni. Még nem is beszél, de ez a Hejjj, olyan odaillő volt. :D

2010. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
2,5 éves fiammal szoktunk beszélgetni az élet nagy dolgairól:mi van a fiúknak-lányoknak,apa miért dolgozik sokat stb.. Az egyik kismama ismerősünkkel beszélgettünk a terhességről és délután megkérdezte a fiam,hogy ki volt az én hasamban,mondtam,hogy Ő.Erre közölte,hogy neki,amikor bennem volt zsibbadt a feje:)
2010. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A középső fiam mikor megkívánt vmi rágcsálni valót (kb. 3 éves volt), azt mondta: anya kérek vmi finomságot onnan fentről a szekrényből. Én erre: ebéd lesz, majd utánna. Erre ő könyörögve: Anyaaaa ÉHEZEM!
2010. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! nagyon jókat nevettem a történeteiteken!

A nagyobbik fiam kb 3 éves volt, mentünk az oviba, de az istennek sem akart jönni, mindig megállt, makacskodott.

Egyszer csak azt mondtam neki,hogy rosszcsont vagy Peti!

Mire Ő: nem Anya! én jó csont vagyok!

Ezt azóta is emlegetjük..

2010. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvéreméknél történt... vigyázott az ismerőse kisfiára, aki talán 3 éves lehetett. Mondta az unokatestvérem, hogy most nagyon rosszcsont voltál. Erre a kisgyerek: "Nem, én nem rosszcsont vagyok, hanem Olivér László :-)
2010. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom nagyon korán, 13 hónaposan kezdett beszélni érthetően, 14 hónapos korától mondókázik is. Egy nap arra lettem figyelmes, hogy a babájával beszélget: Na, gyere Sásika, hozok neked pelusot, hogy meg ne fázzon a kis puncikád! " Amikor pedig a mamája megmosdatta a csupa meggyes arcát, felháborodottan kiabált "jaj Zsuzsómama, Zsuzsómama, mért kellett csinálni ezt? "

Reggelente pedig vidáman kiabál a kiságyban: "anya, már jól laktam a kiságyban, kivehetsz! "

Ha pedig elfárad, és már alig tud menni, akkor rendszerint ezt mondja " Jaj Istenem Istenem, de öreg vagyok...".

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Megfogadtam hogy irkálom az aranyköpéseit, de akkor egész nap papírral meg ceruzával flangálhatnék.

Szép napot nektek!

2010. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!