Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyen szivacs jó...

Szerintetek ilyen szivacs jó kiságyba? Gond a hullám az alján?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ismerőstől kaptuk. Azt nem tudom hogy mivel hullámos az alja, működik-e majd vele rendesen a légzésfigyelő. Amúgy ez csak egy talált kép, a mienk ennél valamivel vastagabb.


2010. júl. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel nem fog rendesen működni a légzésfigyelő!

de ha már kaptátok... jó lesz járókába, teraszra hemperegni.

2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha jól értem a recés alja lenne az ágyrács felöl .... igy viszont a gyártót kéne megkérdezni vagy ahol árulják hogy javasolják-e ... nem vennék rá mérget.


ha meg a recés fele lesz a baba felé azt nem javasolják.... inkább ne.


kérdezd meg egy boltban ahol árulják v. hivd fel a légzésfigyelő cégének az info vonalát.

2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz jó
2010. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a légzésfigyelővel sztem nem lenne gond,nekem 22cm vastagon is átfigyelt:DDD

10cm vastag kókuszmatrac,és a szoptatóspárnával tettem be a kiságyba ha abban aludt el mégis jól mért,én inkább attól félnék h nem lenne egyenletes és kemény a fekhely

2010. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal, hogy recés az alja, legalább másként illeszkedik az ágyrácsra. A légzésfigyelőt pedig ki tudod próbálni, hogy működik e alatta vagy sem, de úgy van kitalálva, hogy működnie kellene.
2010. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Amint összetesszük a kiságyat kipróbáljuk. Remélem jó lesz.
2010. júl. 29. 18:03
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ha jót akarsz a babádnak, akkor ne ezt a szivacsot használd a kiságyba. Nem egészséges a szivacson fekvés a baba tartásának, gerincének se, és belefúródhat a kis arca, nem lélegzik rendesen. Nekem a többgyerekes ismerőseim és az orvos is a kókuszmatracot ajánlották, ami bevált. Úgy tűnik, hogy szereti a gyerkőcünk is és a légzésfigyelő is jól működik vele. Mi a Babaszafari Bababoltban vettük akciósan, el is mondták, miért jobb a kókuszmatrac, nem is árultak szivacsot. Érdemes utánanézned itt:

[link]

2010. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább 3 szivacs matrac, mint 1 kókusz!!

Nyugodtan használhatod ezt is, semmi baja nem lesz a picinek tőle. NEM fullad bele a szivacsba.

A kókuszmatrac bepenészedik, bebüdösödik, nem szellőzik rendesen.

2010. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kipróbáltuk a légzésfigyelővel, és tökéletesen működik. A kókuszmatractól én távoltartom magam. Egyrészt mi, sőt még a 8 éves kisöcsém is szivacsmatracon nőtt fel, és semmi bajunk/baja. Másrészt én is nagyon sok panaszt hallottam és olvastam a kókuszmatracról, hogy penészesedik. Persze ettől még nem kizárt hogy van akinél beválik.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek, aki válaszolt.

2010. júl. 31. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!