Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is így pörög folyamatos...

Másnak is így pörög folyamatosan a babája?

Figyelt kérdés

Sok helyen láttam videókban, filmekben babákat, akik csak úgy fekszenek békésen és nézelődnek... Az én babám amikor ébren van folyamatosan mocorog nyekereg nem bír megmaradni 🤣 folyamatosan játszana, stb.

mondjuk alvás közben is sokat mocorog...

Nektek is ilyen hiperaktív? két és fél hónapos.


2020. máj. 13. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
És csak "rosszabb" lesz. 8 hónapos. Mászik, feláll, megy a bútorok mellett. Le se lehet lőni. 2 percig nincs egy helyben. Mikor alszik akkor is körbe forogja teljesen az ágyat.😂😂
2020. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj ugyanez, most tanul forogni, ha lerakom a kiságyba addig nyög meg helyezkedik amíg nem sikerül neki hasra fordulnia. Elaludt a rács mellett, majd két óra múlva arra keltem hogy 90 fokban elfordult oldalra 😆 a lábai meg lógtak kifelé a rácson 😁😁😁
2020. máj. 13. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos. Minden reggel lutri jól találjuk meg az ágyában és épp merre néz 😀 játszószőnyegen dettó. Sose arra áll a feje, ahova teszem.
2020. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen, most 7 hónapos, de 2 hónapos korától folyamatosan jár a keze vagy a lába, magyaráz :)
2020. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!