Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a szeparációs szorongás...

Ez a szeparációs szorongás kezdete lenne?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hét múlva 7 hónapos. Az utóbbi pár hétben kelt éjjel pedig 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Viszont az utóbbi két éjszaka leraktam 8kor aludni a kiságyába és másfél óra múlva sírt. Ki kellett vennem. Férjem ringatta de nem aludt vissza nála. Leraktam magam mellé és 10 perc múlva aludt is. Ez így volt az utóbbi két éjszaka annyi különbséggel, hogy az első éjszaka visszaraktam a kiságyba és pár óra múlva megint sírva kelt aztán megint mellettem aludt. Most éjszaka nem is próbálkoztam átrakni inkább. Plusz eddig soha nem aludt hanyatt csak hason most pedig hanyatt aludt el mellettem, illetve oldalra fordult majd később álmában hasra.

2020. máj. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt a szepa, hogy napközben nem lehetett elmennem mellőle.Egyfolytában rajtam lógott és ha elmentem mellőle akkor nagyon sírt.Nem kellett abban az időben az apja se.Alvásba nem tudom bezavart e, mert sokat kelt előtte és utána is.

Ami nekem eszembe jutott, hogy lehet akár fogzás is a dologban vagy ha nemrég kezdtétek a hozzátáplálást esetleg az.

Lányom 8 hónaposan kezdett szepázni és arra is azt mondták ,hogy nagyon korai.Persze attól még előfordulhat, hogy a te babád még előbb kezdi.Nem lehet tudni.

2020. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Szépen elkezdted a magad mellé szoktatást, az életbe nem fog máshol aludni.
2020. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ket foga mar kibujt alul. A tobbi meg nem lathato, hogy jonne. Hozzataplalast mar 4 honapos koraban elkezdtuk.

Utolso akkor megis mit kene tennem? Hagyjam sirni egesz ejjel??? Ennek en nem vagyok a hive.

2020. máj. 18. 14:57
 4/5 A kérdező kommentje:
1 honapos koraig is velunk aludt aztan szepen atszokott a sajat helyere problema nelkul. Atmenetileg ha szuksege van ram az elalvashoz itt vagyok neki. Most erre van szuksege.
2020. máj. 18. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozgással hogy áll? Mert az is okozhat felébredéseket.
2020. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!